living social

Plazhi i Semanit

Plazhi i Semanit është një prej plazheve më piktoreske në Shqipëri.

ARREDUESIT E YJEVE

Çdo të shtunë ora 21:00 ... Artikulli i plote

Shije Deti

Çdo të diel, në orën 11:30 në kanalin Living ... Artikulli i plote

DY ZONJA NË KUZHINË

Çdo të hënë në orën 10:00 ... Artikulli i plote

Në gjurmët e peshkut – Sezoni 2

Çdo të diel ora 21:00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

GARDEROBA PERFEKTE

Çdo të premte, ora 19:00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

NEW LOOK

Çdo të mërkurë, ora 19:00 ... Artikulli i plote

ELEGANCA E MASHKULLIT

Çdo të martë, ora 19:00 ... Artikulli i plote

Ruaj - Stilo

Çdo të hënë ora 19:00 ... Artikulli i plote

Living Portal

Cilat sporte mund të aplikojë një grua shtatzënë?

Sezoni i verës është ideal për një grua shtatzënë. Kjo sepse shfrytëzon ditët me diell ... Artikulli i plote

Një mënyrë për të hequr qelizat e vdekura!

Pas plazhit është e nevojshme të heqim qelizat e vdekura. Nëse nuk keni mundësi dhe ... Artikulli i plote

Pirja e duhanit në mëngjes, një rrezik i shtuar

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Duhani mbetet shkaku kryesor i vdekjeve të parandalueshme. ... Artikulli i plote

Quilling

Ku aplikohet Quilling? Quilling përdoret për të dekoruar ftesat dhe urimet e dasmave, për Krishtlindje, ... Artikulli i plote

Torta me diamantë

Pasticeria Le Dolci në Toronto ka krijuar tortën më të shtrenjtë në histori. ... Artikulli i plote

Plazhi i Semanit

Plazhi i Semanit është një prej plazheve më piktoreske në Shqipëri. ... Artikulli i plote

Pogradec, shtohen turistët

I freskët, i qete dhe çlodhës. Pas disa ditësh të zhurmshme në bregdet, Pogradeci konsiderohet ... Artikulli i plote

Plazhi më i çuditshëm në botë!

Ky është plazhi më i çuditshëm që mund të keni parë ndonjëherë. Quhet plazhi i ... Artikulli i plote


Thënia e ditës

Nuk duhet qeshur me ata që humbin krenarinë për dashurinë, por me ata që për shkak të krenarisë humbin dashurinë...

Ismail Kadare

Get Adobe Flash player

Qeni miku juaj rregullat e arta

Bashkëjetesa mes njeriut dhe qenit është një lidhje që ekziston e zhvillohet që prej mëse se 10 mijë vjetësh. Atëherë kur njeriu vendosi të zbusë e të përdorë pjesëtarin e familjes së Canis Lupus, duke e kthyer atë në “Canis Familiaris”. ... Artikulli i plote

Këngët e përshtatshme për hyrjen e çiftit

Ka të bëjë me një nga momentet kyç të ceremonisë së dasmës. Të gjithë të ... Artikulli i plote

Elementët kyç për një album dasme të përsosur!

Nëse edhe ju ëndërroni për një album sa më të bukur me fotot tuaja të ... Artikulli i plote

Torta martesore kuadrate: Elegante dhe shik

Nuk keni vendosur ende se çfarë forme do të ketë torta e dasmës? Ju sugjerojmë ... Artikulli i plote

Si të zgjidhni tortën e duhur për dasmën tuaj?

Lexoni 4 këshillat e mëposhtme për të mos gabuar në përzgjedhjen e tortës tuaj. ... Artikulli i plote

Ide për flokë të shkurtra për nuset e 2014-ës!

Floku i shkurtës është ideal për nuset e 2014-ës. ... Artikulli i plote

Axhenda e bukurisë një muaj përpara dasmës!

Në ditën tuaj të dasmës do të jeni në qendër të vëmendjes ndaj duhet të ... Artikulli i plote

Lulet e verës për buqetën e dasmës!

Zakonisht në Amerikë dhe Evropë dasma përzgjidhet të bëhet në sezonin e verës. Ky sezon ... Artikulli i plote

Buqeta e luleve me orkide

E imagjinoni dot dasmën e ëndrrave pa buqetën me lule? Lule i sjellin dasmës tuaj ... Artikulli i plote

Sekreti i një martese të lumtur!

Sekreti i një martese të lumtur qëndron në përkushtimin, respektin dhe dashurinë e ndërsjelltë të ... Artikulli i plote

Kukulla që ndihmon fëmijët të shprehin emocionet!

Këto kukulla kanë aftësi që të krijojnë lidhje motive me personin që i mban në ... Artikulli i plote

Manikyri jo vetëm për të lyer thonjtë

Manikyri nuk shërben vetëm për të lyer thonjtë. Zbuloni disa mënyra të tjera ku mund ta përdorni. ... Artikulli i plote

Një mënyrë për të hequr qelizat e vdekura!

Pas plazhit është e nevojshme të heqim qelizat e vdekura. Nëse nuk keni mundësi dhe ... Artikulli i plote

Fakte interesante mbi trupin tonë

Ngjyra e flokëve, sipas shumë studimesh, është përcaktuese e sasisë së flokëve që mund të ... Artikulli i plote

Maskë hidratuese me kastravec

Janë disa maska hidratuese për fytyrën, të cilat mund të përdoren shpesh. Një maskë e ... Artikulli i plote

Çfarë arome përshtatet me personalitetin tuaj?

Një femër pa parfum është një femër pa të ardhme. Coco Chanel ... Artikulli i plote

Arredimi i shtëpive të plazhit me stilin marinar!

Shumë ide origjinale se si të arredoni shtëpinë me stilin detar ose marinar për të ... Artikulli i plote

Tendencat “in” për 2014!

Më poshtë po ju japim disa ide në arredimin e brendshëm, trendet e 2014-ës për ... Artikulli i plote

Shtëpia Armani, koleksioni 2014/2015

Armani ka paraqitur së fundmi koleksionin e tij 2014-2015 në fushën e arredimit. Një koleksion ... Artikulli i plote

Të ulesh mbi re nga Jason Phillips!

Dizenjuesi ri Jason Phillips kohët e fundit ka prezantuar realizimet e tij të reja të ... Artikulli i plote

Shtëpia e artistit francez Convery

Artisti Francis Convery nxjerr në shitje shtëpinë e tij e cila nga viti 2003 është ... Artikulli i plote

Çfarë thonë lulet?

Në kulturën perëndimore, që prej Mesjetës, luleve iu është dhënë një domethënie e veçantë, ose ... Artikulli i plote

Efektet pozitive të mëllagës së bardhë

Rrënjët e prera, të qëruara dhe të thara, si dhe gjethet e mëllagës shërbejnë si ... Artikulli i plote

Lulet më të dashura? Ato me petale të mëdha

Të gjitha lulet padyshim janë të bukura dhe të preferuara nga të gjithë, por ato ... Artikulli i plote

Margarita afrikane Pink Whirls

Kjo bimë interesante vlerësohet për kombinimin interesant të ngjyrave, por, nuk vlerësohet shumë në mesin ... Artikulli i plote

Kopshti në gotë

Këto kohë i keni lulet ngado... në oborr, në qendër të tavolinës, në dritare, në ... Artikulli i plote