Horoskopi javor

E shtunë, 21 Janar 2017

pierre cardin2

Horoskopi javor 9-15 Janar Nuk është aspak e vërtetë se atëherë kur ne vendosin që të mos bëjmë shumë zhurmë, do të biem në apati. Në ditët e ardhshme do të keni një demonstrim t ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Kjo do të jetë një javë premtuese dhe bujare për të lindurit e shenjës së Demit, por armiku juaj i vërtetë është dembelizmi. Për shkak se Urani dhe Jupiteri ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Do ta filloni javën absolutisht të ngarkuar, të gatshëm dhe të etur për emocione të forta, plot ide dhe stimuj që do ta bëjnë të ndryshojë këtë të tashme ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Yjet duket se i kanë idetë mjaft të qarta për ju. Ju duhet t’i rezistoni thirrjes së planetëve ashtu siç i rezistoi Uliksi thirrjes së sirenave. Gjatë ditëve ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Kjo javë do të jetë e karakterizuar nga dembelizmi për të lindurit e shenjës së Shigjetarit. Gjërat do të jenë të parashikueshme dhe nuk do të keni ide të q ...

Horoskopi javor 9-15 Janar   Do të jeni shpesh peng i këtij dielli, i cili tani është i pranishëm në shenjën tuaj. Ai në bashkëpunim me Plutonin ju bën të ndiheni disi kërkues dhe ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Përgatituni të përjetoni një javë shumë interesante, gjatë së cilës do t’ju ofrohen shumë mundësi. Në ç’mënyrë do të ndodhë kjo? Falë Marsit, i cili ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Nxitimi është një këshilltar i keq, veçanërisht në qoftë se ju nuk e keni bindjen dhe optimizmin e nevojshëm për të bërë atë që dëshironi. Pra, nëse Ura ...

Horoskopi javor 9-15 Janar   Nëse nuk ju mungojnë sfidat që ju bëjnë Marsi dhe Venusi, në ndihmën tuaj do të vijë Mërkuri, i cili do të jetë përsëri aktiv dhe i dobishëm. Mërk ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Ndërkohë që ju do të shijoni një javë të qetë, njerëzit më të afërt dhe të rëndësishëm për ju do të kenë shumë punë për të bërë. Në fakt, do t ...

Horoskopi javor 9-15 Janar Ndonjëherë duhet të bëjmë llogaritë me aftësinë tonë për t’i përjetuar gjërat, për të besuar në ëndrrat dhe shpresat, duke u siguruar që të jemi mjaft ...

Horoskopi javor 9-15 Janar     Gjatë kësaj jave të lindurit e shenjës së akrepit do të ndihen plot energji, të fortë e entuziastë si edhe do ta kalojnë kohën me argëtime. Seps ...