Horoskopi mujor

E enjte, 14 Dhjetor 2017

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Yjet do të tregohen shumë bujarë me ju këtë fundvit. Venusi dhe Mërkuri janë në favorin tuaj, por edhe Dielli po ashtu është shumë aktiv. Keni arritur n ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Që prej muajit tetor, të lindurit në shenjën e Demit po përballen me një periudhë konfuzioni. Situata e tensionuar në punë ju ka shkaktuar probleme të sh ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Të lindurit në shenjën e Binjakëve i pret një muaj dhjetor pa shumë pretendime dhe pa nisma të reja. Do të hasni shpesh vështirësi dhe mungesë dë ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Rastet nuk do të mungojnë për të lindurit në shenjën tuaj. Marsi do të jetë në pozicion  të favorshëm që prej datës 9 dhjetor dhe do t’ ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Me hyrjen e Marsit, Diellit dhe Jupiterit në shenjë, më në fund, do të mbusheni me frymë. Mundësitë për të pasur sukses do të shtohen, sidomos me ndihm ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Edhe muaji i fundit i vitit 2017 do të jetë një periudhë meditimi. Është momenti  i përshtatshëm për të konsoliduar rolin tuaj në kompaninë ...

Horoskopi për muajin Nentor 2017 Dhjetori sjell një lajm të mirë për shenjën e Peshqve, pas datës 20, Saturni do të vendoset në pozicion të favorshëm, ndërkohë që Jupiteri ju përkrah ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Muaji dhjetor nuk është edhe aq i jashtëzakonshëm në aspektin profesional për të lindurit në shenjën tuaj. Ndryshimet tani nuk do të jenë fort të kën ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Për të lindurit në shenjën e Ujorit do të jetë një periudhë deri diku e mundimshme në aspektin profesional. Disa prej jush duhet të mjaftohen me një pu ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Marsi është ende në shenjën tuaj deri më datë 9 dhjetor, më pas vjen pozicionimi  i favorshëm i Diellit, Mërkurit dhe Afërditës. Kjo ësht ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017   Dhjetori është muaj që sjell ndikimin e favorshëm të disa prej planetëve në shenjën tuaj dhe kjo nënkuptim një përmirësim të ndjeshëm psikof ...

Horoskopi për muajin Dhjetor 2017 Planeti Mars hyn favorshëm në shenjën tuaj prej datës 9 dhjetor, ndërsa ndikimi  i Jupiterit i bashkohet në fund të muajit. Elemente këto që sj ...