Akrepi

+

Horoskopi javor 16-22 Tetor

akrepi

Pas kalimit të Jupiterit në shenjën e Akrepit, ju të lindurve të kësaj shenje do t’ju jepen mundësi të shumta dhe do të jeni të favorizuar prej këtij planeti. Duke filluar nga dita e martë, Mërkuri do të hyjë në këtë shenjë, duke ju ndihmuar të tregoheni më të logjikshëm, të vëmendshëm dhe të gjeni forcën e nevojshme për të kuptuar mesazhet e tij. Bëni kujdes ditën e enjte, sepse falë ndikimit të Hënës mund të merrni një iniciativë që mund të mos ju sjellë shumë fat.