Bricjapi

+

Horoskopi javor 20-26 Mars

bricjapi

Kur të lindurit nën shenjën e Bricjapit kanë Marsin në anën e tyre, asgjë s’mund t’i ndalë ata. Nëse keni energjinë e nevojshme për të luftuar, atëherë vështirësitë vetëm sa do t’ju bënin më të fortë, duke treguar vendosmërinë e nevojshme për t’ia dalë mbanë. Duke filluar nga dita e hënë, Dielli do të dalë nga shenja juaj, duke bërë që t’ju bjerë disi entuziazmi dhe gjallëria, por mos i kushtoni shumë rëndësi. Do të ndieni ndikimin e Mërkurit, planeti i cili mund t’ju bëjë të jeni disi dyshues dhe të mos besoni shumë në atë që po bëni. Por Dielli me ndikimin e tij pozitiv do t’ju ndihmojë të gjeni qartësinë e nevojshme gjatë fundjavës. Ia hodhët paq.