Dashi

+

Horoskopi javor  23-29 Prill

dashi

Për të lindurit e shenjës së Dashit parashikohen të reja pozitive në aspektin sentimental. Duke filluar nga dita e martë, Venusi do të favorizojë shenjën tuaj dhe, ku i dihet, mbase mund të gjeni personin e duhur për ju. Nga ana tjetër, takimet favorizohen edhe nga ndikimi i Mërkurit në shenjë. Bëni kujdes të mos ju ikin nga duart rastet e mira, sidomos të hënën dhe të martën. Këshillohet që të premten dhe të shtunën të tregoheni të kujdesshëm.