pierre cardin2

Demi

+

Horoskopi javor 23-29 Janar

demi

Dihet se shenja juaj është e ndjeshme ndaj gjërave të bukura, gëzimeve dhe kënaqësive të jetës, ndoshta më shumë se çdo shenjë tjetër e zodiakut. Kështu, nën ndikimin e Neptunit do të mund të qetësoheni dhe të mos mendoni shumë për angazhimet tuaja që për një moment do t’i lini mënjanë. Të enjte e të premte, nën ndikimin e Saturnit ju do të reagoni me indiferentizëm ndaj çështjeve të ndryshme, por bëni kujdes sepse dembelizmi juaj mund të jetë shumë i dukshëm në sytë e të tjerëve. Gjatë fundjavës mendoni se çfarë mund të ndryshoni në aspektin profesional.