pierre cardin2

Gaforrja

+

Horoskopi javor 9-15 Janar

gaforrja

Yjet duket se i kanë idetë mjaft të qarta për ju. Ju duhet t’i rezistoni thirrjes së planetëve ashtu siç i rezistoi Uliksi thirrjes së sirenave. Gjatë ditëve të para të javës së re, ata ju ftojnë të merrni masa, për të reaguar, për të bërë diçka të rëndësishme. Por më mirë do të ishte të prisni hënën e plotë të ditës së enjte, e cila do të shkëlqejë në shenjën e Gaforres, duke ju ndihmuar të bëni zgjedhjet më të mira për të tashmen dhe të ardhmen tuaj. Gjatë fundjavës përpiquni të gjeni të mesmen e artë mes dëshirës për të kuptuar dhe analizuar dhe nevojës për t'u ndier të çliruar nga emocionet si pasojë e ndikimit të Venusit.