Luani

+

Horoskopi javor 24-30 Prill


luaniKjo javë do të jetë e mbushur me mesazhe për të lindurit e kësaj shenje. Duke filluar që nga dita e hënë do të ndieni ndikimin e yjeve dhe sidomos të Mërkurit, i cili do t’ju ndihmojë të përballeni me persona që e kanë të nevojshme t’i kuptojnë gjërat më mirë dhe që të sqarojnë gjithçka. Më pas, hëna e re në gjysmë të javës do të shënojë një moment të rëndësishëm në aspektin profesional. Për këtë do t’ju ndihmojë dhe ndikimi i Venusit ditën e premte. Shfrytëzojeni ndihmën e qiellit për të sistemuar diçka, por bëjeni pa u nxituar. Kështu do të zbehni ndikimin e Uranit që ju shtyn të nguteni..