Peshorja

+

Horoskopi javor 19-25 Shkurt

peshorja

Këtë javë Marsi do të kalojë në shenjën tuaj, por nuk pritet të ndodhë ndonjë gjë shumë e rëndësishme. Ndikimi i Venusit nuk do të jetë i menjëhershëm, por më pas mund të ndiheni më të fortë. Aty nga mesi i javës do të ndjeni nevojën për t’u shpërqendruar, në mënyrë që të lehtësoheni disi dhe prej peshës së ndikimit të Saturnit. Fundjava do të jetë e paparashikueshme, e mbushur me raste për argëtim, por në aspektin e ndjenjave mund të hasni vështirësi.