Peshqit

+

Horoskopi javor  23-29 Prill

peshqit

Duke filluar nga dita e martë, planeti i dashurisë nuk do ta favorizojë më shenjën tuaj. Ndërsa të mërkurën dhe të enjten do të keni Hënën në pozicion të pafavorshëm. Bëni kujdes që gjatë këtyre ditëve të mos thoni diçka për të cilën të pendoheni më vonë. Fundjava premton të jetë më e mirë. Nëse keni diçka për të sqaruar, prisni më mirë ditën e diel, në mënyrë që të shmangni zënkat...