pierre cardin2

Shigjetari

+

Horoskopi javor 9-15 Janar


shigjetari

Kjo javë do të jetë e karakterizuar nga dembelizmi për të lindurit e shenjës së Shigjetarit. Gjërat do të jenë të parashikueshme dhe nuk do të keni ide të qarta dhe as nuk do të ndiheni entuziastë. Pra, duke ndjekur këshillën  e yjeve duhet të përpiqeni të gjeni te vetja elementet që ju stimulojnë, sepse stimujt e jashtëm s’do të bëjnë punë. Bëjeni këtë veçanërisht nga mesi i javës, atëherë kur dielli mund t’ua zbehë të tashmen tuaj dhe ju do të bënit mirë ta hiqnit mërzinë. Fundjava do të jetë e bukur, por jo shumë e gjallëruar. Mendojeni ju si ta bëni pak më interesante.