Ujori

+

Horoskopi javor 19-25 Qershor

ujori

Jeni shenja më origjinale dhe antikonformiste e të gjithë zodiakut dhe ju e dini mirë këtë. Prandaj nuk do të habiteni fare që me fillimin e sezonit të verës, ditën e mërkurë, që është dhe sezoni i çlodhjes, ju do të ndiheni më të ngarkuar. Yjet dhe planetët do t’ju detyrojnë të bëni disa ndryshime. Për fat, nën ndikimin e Venusit, nuk do ta humbisni optimizmin dhe nuk do të bëheni cinikë. Bëni kujdes në fundjavë që të mos ua vini veshin atyre që duan t’ju mbushin mendjen se s’keni për t’ia dalë mbanë, sepse nuk është aspak e vërtetë.