living social

Home | Art Craft | Punime te bera me dore sipas sezoneve | Halloween, si të bëjmë mbajtëse qirinjsh me kuti konservash

Halloween, si të bëjmë mbajtëse qirinjsh me kuti konservash

Font size: Decrease font Enlarge font
Halloween, si të bëjmë mbajtëse qirinjsh me kuti konservash

Materialet:

Kuti rrumbullake salce ose kompostosh, gozhdë e madhe, çekiç.
Kutitë e boshatisura lahen dhe lihen në ujë për t’u hequr etiketa. Më pas, me ndihmën e modeleve të mësipërme vizatojmë mbi kuti formën, të cilën, sipas linjave të vizatuara e shpojmë me vrima, me ndihmën e gozhdës dhe çekiçit. Kur t’i përdorim brenda vendosim qirinj të vegjël.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

5.00