living social

Home | Art Craft | Punime te bera me dore sipas sezoneve | Ide dhuratash për Krishtlindje - punime me shtiza

Ide dhuratash për Krishtlindje - punime me shtiza

Font size: Decrease font Enlarge font
Ide dhuratash për Krishtlindje - punime me shtiza

Jemi në fillim të dimrit dhe në qoftë se mendoni se këtë vit jeni me vonesë për të realizuar diçka me dorë si dhuratë, e keni gabim! Për t'ju ndihmuar si dhe për të bërë të lumtur të dashurit e të afërmit tuaj, kemi seleksionuar këto punime, të shpejta e të thjeshta, në mënyrë që ju që dini  që prej shumë kohësh të punoni me shtiza,  të bëni një figurë të shkëlqyer.

 1.    Shall i gjatë me shtiza sipas dëshirës
 2.    Rreth me shtiza për flokët
 3.    Rreth me shtiza për veshët
 4.    Kapele me shtiza
 5.    Kapuç punuar me shtiza, me lule punuar me grep
 6.    Zinxhir qafe me grep
 7.    Byzylyk leshi punuar me shtiza
 8.    Golf për qafën punuar me shtiza
 9.    Doreza pa gishta punuar me shtiza
 10.    Doreza të gjata pa gishta punuar me shtiza
 11.    Tapet këmbësh punuar me shtiza

 

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (12 u postua)

avatar
12/03/2013
BIU
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-4
Raporto si te papershtatshem
avatar
sali.berisha 20/03/2013
sa te bukura mund te mi jepni ato dorezat e gjata pa gishta ?
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-5
Raporto si te papershtatshem
avatar
hysa 23/03/2013
ikk more psikopat
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-7
Raporto si te papershtatshem
avatar
23/07/2013
psikopati i sateme
avatar
edi.rame hahhahah 10/05/2013
hahahahah
avatar
30/08/2013
cke qe qesh? idjot
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-3
Raporto si te papershtatshem
avatar
roksi 04/09/2013
fantastike
avatar
17/03/2014
o roksi cuditetm qe nuke ke emrin blumi ose stela >.......................idjote
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-2
Raporto si te papershtatshem
avatar
Lena 12/09/2013
Yll yll yll . Ju lumshin duart :)
avatar
04/03/2014
yyyy kuku per ty po shko ngordh diku ku te duash
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-2
Raporto si te papershtatshem
avatar
16/07/2014
ik e pirdhu andej
avatar
22/11/2014
Kujdesni Fjalorin Ju Lutemi...nga....< LIVING >
total: 6 | shfaq: 1 - 6

Postoni komentin tuaj

 • Bold
 • Italic
 • Underline
 • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

 • Dergo me email Dergo me email
 • Printo artikullin Printo artikullin
 • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

3.43