living social

Home | Art Craft | Si mund të realizoni mbajtëse vere?

Si mund të realizoni mbajtëse vere?

Font size: Decrease font Enlarge font
Si mund të realizoni mbajtëse vere?

Materialet që ju nevojiten për të realizuar një mbajtëse vere janë:

-kanaҫe
-bojra me ngjyra
-hapëse për kanaҫe
-mbajtëse dosjesh

Realizimi:

Merrni kanaҫet dhe hiqini kapakun nga të dyja anët. Më pas lyeni me bojë sprai pjesën e brendshme dhe të jashtme. Lërini të thahen dhe filloni ti pozicioni 3 copë duke i kaur me kaëse si në foto. Mbi to vendosni 3 të tjeradhe kapini sërish me kapëse. Kështu vazhdoni 

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

1.00