living social

Home | Dasmat | Moda dhe bukuria | Aksesoret / bizhuterite | Modelet e flokëve për nuse në 2013-2014

Modelet e flokëve për nuse në 2013-2014

Font size: Decrease font Enlarge font
Modelet e flokëve për nuse në 2013-2014

Çfarë do lloj modeli që zgjidhni duhet të përputhet me tiparet e fytyrës suaj.

Modelet e flokëve e shndërrojnë nusen në perëndeshë. Këto modele flokësh për vitin 2013-2014 do t’iu bëjnë të dukeni të mrekullueshme në ditën më të rëndësishme të jetës suaj.

Dasma është një ditë shumë e veçantë për një vajzë. Çdo njëra do të dëshironte të dukej më e bukura dhe të kishte vëmendjen e të gjithë të ftuarve. Modeli i flokëve është një faktor shumë i rëndësishëm për të shtuar një plus në personalitetin e nuses. Çfarë do lloj modeli që zgjidhni duhet të përputhet me tiparet e fytyrës suaj. Këtë sezon shihet prania e stolive të flokëve. Ju mund të shihni në foto disa prej tyre si: lule artificiale, karficat, bandat e flokëve etj. Parukierët tashme e kanë shndërruar modelimin e flokëve në një art të vërtetë.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
nora 05/09/2013
shume kot modeli i 2
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

5.00