living social

Home | Dasmat | Moda dhe bukuria | Nusja | Modele flokësh për nuse 2013

Modele flokësh për nuse 2013

Font size: Decrease font Enlarge font
Modele flokësh për nuse 2013

Flokë të lëshuara, apo të mbledhura, të prera shkurt e të shkujdesura, të drejta po kaçurrela, të shtrira apo me bukle?

E për aksesorët e flokëve: diademë apo kurorëz, me vello apo pa, karfica apo krehër?
Ide për kokën ka sa të duash, mjafton të gjesh modelin më të përshtatshëm duke pasur parasysh fytyrën dhe padyshim që të jetë në sintoni me fustanin e nuses dhe në temë me dasmën.
Një dasëm country do të donte për shembull një krehje stil hyppie me fashë, një dasëm retro chic një krehje më elegante si topuzi…..shiko këto foto, frymëzohu dhe gjej modelin më të përshtatshëm për ty dhe dasmën tënde.

Galeria e imazheve

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (3 u postua)

avatar
suadalleshi 12/07/2013
me pelqejne te gjitha modelet e flokeve.mendoj se jane te mrekullueshme dhe shume te bukura per diten me te vecante te nje femre .
avatar
elona 08/09/2013
doja te dija a i postoni me video modelet
avatar
Bahaya 21/05/2014
Wow, this is in every recsept what I needed to know.
total: 3 | shfaq: 1 - 3

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

3.33