living social

Home | Fashion | Floket | Modele flokësh për mbrëmje

Modele flokësh për mbrëmje

Font size: Decrease font Enlarge font
Modele flokësh për mbrëmje

Për evente speciale, mbrëmje festive, dasma etj. këtu do të gjeni disa modele të mrekullueshme elegante për flokët tuaj.

Pavarësisht nëse është një mbrëmje e thjeshtë apo një mbrëmje gala, këto modele do t’iu bëjnë të dukeni elegante, të ndjeheni mirë me veten, por mbi të gjitha do të shkëlqeni në sytë e të tjerëve.
Modelet  janë të ndryshme për të gjitha moshat dhe rastet.
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

4.56