living logo

3 hapa larg Make Up-it perfekt

3 hapa larg Make Up-it perfekt

Të lyesh fytyrën në mënyrën e duhur mund të jetë e ndërlikuar. Nga ngjyrat që përputhen me...

Ku ti vendosim lulet?

Ku ti vendosim lulet?

Lulet duhet të përshtaten me ambientin ku rriten. Nëse bimët gjenden në afërsi të trupave që...

Zbukurimet e Pemës së Vitit të Ri

Zbukurimet e Pemës së Vitit të Ri

Ndonjëherë janë idetë e thjeshta që i duam më shumë dhe që na falin më shumë kënaqësi duke i...

Rozmarina, bima e cila për shumë qëllime duhet të rritet në kopshtin tuaj.

Rozmarina, bima e cila për shumë qëllime duhet të rritet në kopshtin tuaj.

A e dini se Rozmarina është një bimë mesdhetar që është përdorur që në kohërat e lashta si një...

Dyshemetë 3Dimensionale

Dyshemetë 3Dimensionale

Nga pllakat te parketet, ku mendoni se do të shkelni vitet e ardhme? Dyshemtë 3D janë trendi më...

Kinematografia shqiptare në Paris

Kinematografia shqiptare në Paris

“Nëntori i dytë”e “Tomka dhe shokët e tij” do të jenë dy filmat që do të ekranizohen në Paris,...

Mini Jessica Simpson

Mini Jessica Simpson

E keni harruar vajzën e Jessica Simpson , Maxwell Johnson? Ajo ka lindur në vitin 2012, dhe si...

Humus shoqëruar me sallam Hako

Humus shoqëruar me sallam Hako

Përbërësit:Qiqra të zjerë 600 gr140 gr lëng limoni1 thelb hudhërFara susami 100 grVaj ulliri 30...

Thyej heshtjen! Yjet kundër dhunës

Thyej heshtjen! Yjet kundër dhunës

Artisti aleXsandro Palombo, i përfytyron yjet si Angelina Jolie, Madonna, Miley Cyrus, me...

Një sekret I vogël do t’i bëjë enët më të pastra

Një sekret I vogël do t’i bëjë enët më të pastra

Kur jeta të jep limona…pastro me to shtëpinë. Agrumet, kryesisht limoni, duket se janë të mira...

 • 3 hapa larg Make Up-it perfekt

  3 hapa larg Make Up-it perfekt

 • Ku ti vendosim lulet?

  Ku ti vendosim lulet?

 • Zbukurimet e Pemës së Vitit të Ri

  Zbukurimet e Pemës së Vitit të Ri

 • Rozmarina, bima e cila për shumë qëllime duhet të rritet në kopshtin tuaj.

  Rozmarina, bima e cila për shumë qëllime duhet të rritet në kopshtin tuaj.

 • Dyshemetë 3Dimensionale

  Dyshemetë 3Dimensionale

 • Kinematografia shqiptare në Paris

  Kinematografia shqiptare në Paris

 • Mini Jessica Simpson

  Mini Jessica Simpson

 • Humus shoqëruar me sallam Hako

  Humus shoqëruar me sallam Hako

 • Thyej heshtjen! Yjet kundër dhunës

  Thyej heshtjen! Yjet kundër dhunës

 • Një sekret I vogël do t’i bëjë enët më të pastra

  Një sekret I vogël do t’i bëjë enët më të pastra

Kuzhina

Humus shoqëruar me sallam Hako

Humus shoqëruar me sallam Hako

Përbërësit:Qiqra të zjerë 600 gr140 gr lëng limoni1 thelb hudhërFara susami 100 grVaj ulliri 30 grKr...

Shtëpi & Dekor

Dyshemetë 3Dimensionale

Dyshemetë 3Dimensionale

Nga pllakat te parketet, ku mendoni se do të shkelni vitet e ardhme? Dyshemtë 3D janë trendi më i ri. Një kompani në Dubai ka bërë për vete tregun për...

Rutina e kujdesit për trupin

Rutina e kujdesit për trupin

Lajmë duart shpesh, lajmë fytyrën bëjmë një dush dhe ndonjëherë kaq është rutina jonë e “pastërtis...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving