Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

  Angela Martini më në fund ka prezantuar të dashurin. Supermodelja Angela Martini ka...

Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

Ngjyrat janë të lidhura ngushtë me ndjenjat tona. P.sh, kur ne veshim një fustan të zi klasik,...

Kafe me qumësht? Ja pasojat

Kafe me qumësht? Ja pasojat

  Tradita e kafesë së përditshme nënkupton kafe dhe qumësht, por a keni pyetur ndonjëherë...

Rita Ora zbulon foton nga

Rita Ora zbulon foton nga "Fifty shades of Grey"

  Në ditëlindjen e saj të 24-të, këtë të mërkurë, Rita Ora ka zbuluar për herë të parë...

Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

Përbërësit: spinaq rukole (ose sallatë) luleshtrydhe kripë lëng limoni vaj...

Ja çfarë nuk duhet tu thoni shoqeve

Ja çfarë nuk duhet tu thoni shoqeve

Kujdes! Ka disa detaje që lidhen me bashkëshortin të cilat duhet t’i mbani sekret. Kur...

 • Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

  Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

 • Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

  Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

 • Kafe me qumësht? Ja pasojat

  Kafe me qumësht? Ja pasojat

 • Rita Ora zbulon foton nga

  Rita Ora zbulon foton nga "Fifty shades of Grey"

 • Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

  Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

 • Ja çfarë nuk duhet tu thoni shoqeve

  Ja çfarë nuk duhet tu thoni shoqeve

Shtëpi & Dekor

Trendet 2014 të dhomave të gjumit

Trendet 2014 të dhomave të gjumit

Dhoma e gjumit është një nga dhomat më të shenjta të shtëpisë dhe një nga dhomat ku kalojmë kohën më të madhe.

Personazh

Të çmendur pas Anxhelës

Kuzhina

Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

Sallatë me luleshtrydhe dhe rukola

Përbërësit: spinaq rukole (ose sallatë) luleshtrydhe kripë lëng limoni vaj ulliri fruta t...

Pushimet

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. 244 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

Në gjurmët e peshkut

Në gjurmët e peshkut

Çdo të diel ora 20:00 në kanalin Living

Stili im – SEZONI 4

Stili im – SEZONI 4

Çdo të enjte, ora 21.00 në kanalin Living

Gatime me fruta

Gatime me fruta

E martë, ora 20.00 në kanalin Living

Newsletter

Dëshironi më shumë?

Regjistrohuni për të marrë lajmet e fundit drejt në emailin tuaj

News

Dita e Pavarësisë festohet dhe në Kinë

Dita e Pavarësisë festohet dhe në Kinë

Mësuesja shqiptare Eda Peshku po i mëson nxënësit kinezë të flasin anglisht, por edhe pak shqip. ...

Instagram

Na ndiqni ne Facebook

@PortaliLiving