Lulja e Krishtlindjes? Ja si të kujdesemi për të

Lulja e Krishtlindjes? Ja si të kujdesemi për të

Në këto ditë festive lulja më domethënëse që zbukuron festat e fundvitit është euforbia, apo e...

Kur duhet të konsumojë mish fëmija juaj?

Kur duhet të konsumojë mish fëmija juaj?

Kur fëmija juaj ka dëshirë të hajë drithëra, fruta dhe perime, është çasti kur ju mund ta...

Modele flokësh të përshtatshme për vello

Modele flokësh të përshtatshme për vello

Ju pëlqen stili klasik i një velloje, por në të njëjtën kohë dëshironi dhe një model...

Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

Ngrohtësia dhe ëmbëlsia e festave duhet të ndihet kudo.Gjatë periudhës së Krishtlindjes duhet të...

Dekoroni kavanozin dhe shndërrojeni në një element të përsosur për Krishtlindje

Dekoroni kavanozin dhe shndërrojeni në një element të përsosur për Krishtlindje

Këto ide festive do të përmbushin të gjitha nevojat tuaja për dekorim gjatë këtyre...

Vendi më festiv në botë: vendlindja e Babagjyshit në Rovaniemi, Finlandë

Vendi më festiv në botë: vendlindja e Babagjyshit në Rovaniemi, Finlandë

Krishtlindja vjen një herë në vit, por në afërsi të Rrethit Arktik në Finlandë, Babagjyshi...

Qofte të vogla me arra dhe mish të grirë

Qofte të vogla me arra dhe mish të grirë

  PËRBËRËSIT: 500g mish të grirë, ½ qepë të grirë hollë, 2 lugë galetë, 1 vezë, 1 lugë...

Shuhet aktorja Virna Lisi

Shuhet aktorja Virna Lisi

Zi në botën e kinematografisë italiane, ndahet nga jeta aktorja e famshme Virna Lisi. Ajo ka...

 • Lulja e Krishtlindjes? Ja si të kujdesemi për të

  Lulja e Krishtlindjes? Ja si të kujdesemi për të

 • Kur duhet të konsumojë mish fëmija juaj?

  Kur duhet të konsumojë mish fëmija juaj?

 • Modele flokësh të përshtatshme për vello

  Modele flokësh të përshtatshme për vello

 • Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

  Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

 • Dekoroni kavanozin dhe shndërrojeni në një element të përsosur për Krishtlindje

  Dekoroni kavanozin dhe shndërrojeni në një element të përsosur për Krishtlindje

 • Vendi më festiv në botë: vendlindja e Babagjyshit në Rovaniemi, Finlandë

  Vendi më festiv në botë: vendlindja e Babagjyshit në Rovaniemi, Finlandë

 • Qofte të vogla me arra dhe mish të grirë

  Qofte të vogla me arra dhe mish të grirë

 • Shuhet aktorja Virna Lisi

  Shuhet aktorja Virna Lisi

Shtëpi & Dekor

Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

Gjashtë mënyra që në shtëpinë tuaj të ndihet atmosfera e Krishtlindjes përmes aromave të këndshme

Ngrohtësia dhe ëmbëlsia e festave duhet të ndihet kudo.Gjatë periudhës së Krishtlindjes duhet të na kënaqet edhe syri. Një rol kryesor, luajnë dritat vezulluese të Krishtlindjes dhe zbukurimet. Ëmbëlsirat janë...

Pushimet

oferta-2015-300-250

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

Living TV

Speciale festa

Speciale festa

Cdo dite  ora 10:00 Receta te shkurtra dhe të thjeshta, mjaft speciale vetëm pwr ditët e festave. Zonja e kuzhines vjen me receta te castit. Nigella Lawson gatuan ushqim te...

Shija e veres

Shija e veres

Te dielen ora 17:30 "Shija e Veres" eshte emision me i ri ne Living. Gjate vizitave ne kantinat e veres ne Shqiperi do te shohim se si prodhohet vera, degustimi dhe sekretet e...

BORN TO STYLE

BORN TO STYLE

Cdo te shtune ora 21:00 Nese kerkoni keshilla mbi stilin dhe ndryshim ne look, nuk ka rendesi cfare masash keni. Ne Born to Style gjithcka eshte e mundur.

Shikoni të gjithë programacionin

News

Shuhet aktorja Virna Lisi

Shuhet aktorja Virna Lisi

Zi në botën e kinematografisë italiane, ndahet nga jeta aktorja e famshme Virna Lisi. Ajo ka vdekur ...

Instagram

Na ndiqni ne Facebook

@PortaliLiving