living social

Home | Kopshtaria | Enciklopedia e luleve | Lulet e dëshirës

Lulet e dëshirës

Font size: Decrease font Enlarge font
Lulet e dëshirës

Bukuria e saj origjinale dhe aroma e këndshme e bën zymbylin një lule të përkryer për të shprehur pasionin dhe kënaqësitë e dashurisë.

Zymbyli: ‘’Nuk dua njeri tjetër veç teje’’ 

Bukuria e saj origjinale dhe aroma e këndshme e bën zymbylin një lule të përkryer për të shprehur pasionin dhe kënaqësitë e dashurisë. Kjo lule pohon se dëshira juaj është e palëkundur. Zymbyli është i përshtatshëm për çifte të qëndrueshëm, ku dëshira mund t’i rezistojë testit të kohës!

Lule Arum: ‘’Marrëdhënia jonë është e përjetshme’’  

Për shkak të formës së veçantë, arumu është shprehës i një akti dashurie.  Kjo lule lineare dhe e përcjell edhe një mesazh të plotë të diturisë dhe të mirësisë, por edhe të sensualitetit. 

Trëndafili portokalli: "Të dëshiroj’’ 

Edhe një herë trëndafilat janë lulet e shprehjes së dashurisë. Por ngjyra portokalli jep një mesazh të përzier midis entuziazmit dhe admirimit për personin e dashur. 

Nëse ju dëshironi të shprehni një dëshirë të fuqishme, por me finesë, trëndafili ngjyrë portokalli është zgjidhja ideale për ju.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0