living social

Home | Kopshtaria | Keshilla per kopshtarine | Si të mirëmbahen trëndafilat

Si të mirëmbahen trëndafilat

Font size: Decrease font Enlarge font
Si të mirëmbahen trëndafilat

Për pasurimin e dheut të trëndafilave, mund të hidhni në dhe lëkura bananesh. Kjo është një mënyrë natyrale për ushqimin e trëndafilave.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
migena el 21/04/2014
shume bukur
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

5.00