living social

Home | Kopshtaria | News | Fustani i bërë vetëm me lule natyrale

Fustani i bërë vetëm me lule natyrale

Font size: Decrease font Enlarge font
Fustani i bërë vetëm me lule natyrale

Lisa Dickinson është një lule shitëse në Manchester e cila ka realizuar një fustan shumë të veçantë dhe natyral.

Fustani është bërë krejtësisht me lule natyrale të freskëta. Për realizimin e këtij fustani janë dashur 4 javë kohë dhe 4 bashkëpunëtorë të cilët kanë punuar në dyqanin e Lisa Dickinson. Fustani nuk zgjati shumë kohë pasi lulet u thanë por ai ishte shumë i bukur dhe fotoja bëri xhiron e botës në internet. 

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0