living social

Home | Kopshtaria | News | Karafili është simbol i guximit dhe admirimit

Karafili është simbol i guximit dhe admirimit

Font size: Decrease font Enlarge font
Karafili është simbol i guximit dhe admirimit

Karafilat mund të kombinohen shumë bukur me lule të tjera, falë shumëllojshmërisë së ngjyrave të tyre dhe i japin kompozimit një energji pozitive.

Karafili është një lule shumë romantike: karafili i bardhë simbolizon pasionin, ndërsa karafili i kuq simbolizon ndjenjat mishërore.
Kujdes! Për disa persona supersticiozë, karafili sjell fatkeqësi. Informohuni përpara se ta dhuroni!

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0