living social

Home | Kuzhina | Embelsira

Embelsira

Mini Tarta

Ju pëlqejnë tartat e bëra tërësisht vetë në shtëpi? ... Artikulli i plote

Kek me fruta të thata

Përbërësit e kësaj ëmbëlsire: ... Artikulli i plote

Ëmbëlsirë në mikrovalë

Përbërësit për këtë ëmbëlsirë të shpejtë: ... Artikulli i plote

Giaçolë me kos dhe luleshtrydhe

Përbërësit për këtë giaçolë: ... Artikulli i plote

Tortë e errët

Përbërësit për të realizuar këtë tortë: ... Artikulli i plote

Krem me luleshtrydhe

Recetë e thjeshtë dhe e lehtë për të përgatitur një ëmbëlsirë të shijshme të gatuar me djathë të freskët dhie dhe luleshtrydhe. ... Artikulli i plote

Krem me bajame

Përbërësit për 4 persona: ... Artikulli i plote

Tortë me krem karamel

Përbërësit e kësaj recete: ... Artikulli i plote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 257 | shfaq: 1 - 10

Log in