living social

Home | Kuzhina | Kuzhina mesdhetare | Sallatat | Sallatë me speca të pjekura

Sallatë me speca të pjekura

Font size: Decrease font Enlarge font
Sallatë me speca të pjekura

Një sallatë shumë e shijshme...

I ndajmë specat përgjysmë, i lyejmë me vaj dhe i vëmë të piqen. Pasi të ftohen u heqim cipën, i radhisim në një sallataiere duke u vënë përqark fasule të njoma (Mashurka) të ziera si dhe riska domatesh. Pas kësaj u hedhim kripë, vaj dhe uthull sipas dëshirës.

 

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0