living social

Home | Kuzhina | Truke | Si të heqësh njollat e çajit dhe kafes?

Si të heqësh njollat e çajit dhe kafes?

Font size: Decrease font Enlarge font
Si të heqësh njollat e çajit dhe kafes?

Përsa i përket njollave të çajit, mjafton t’i fërkoni rrobat me ujë të ngrohtë dhe më pas me glicerinë.

Ndërsa përsa i përket njollave të kafes, aplikoni njëherë glicerinën e ngrohtë dhe më futini në ujë.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
Aleks 06/05/2013
Si mund ti heqim njollat e ndryshkut nga rrobat?
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

3.67