living social

Home | Shtepia | Dekorime sipas dhomes | Dhoma e ndenjes

Dhoma e ndenjes

Ja si mund të kemi një sallon plot ngjyra

Nëse mbajmë një sfond të errët do të kemi mundësi që më pas të luajmë me ngjyrat, nëpërmjet tablove, mobilieve dhe aksesorëve të ndryshëm. ... Artikulli i plote

Si të arredojmë një verandë?

Veranda nëse është e mbyllur, është një ambjent i shtëpisë me të gjitha efektet. ... Artikulli i plote

Aromatizoni shtëpinë tuaj me përbërës natyral

Dëshironi t’i jepni një freski dhe aromë natyrale shtëpisë suaj? Nuk keni nevojë të blini aroma artificiale, ju mund t’i realizoni në kushte shtëpie. ... Artikulli i plote

Soxhorno: Pasioni për ngjyrat e errta

Ngjyra gri dhe kafe e errët janë shumë aktuale në arredimin e soxhornove duke i dhënë një karakter të veçantë ambjentit. ... Artikulli i plote

Divani Rio

Divani Rio është pjesë e koleksionit të linjës më të re të Emporio Armani. Divani, element i rëndësishëm në shtëpitë tona, i projektuar për një rehati dhe komoditet. ... Artikulli i plote

Swarovski Mania

Kristalet e famshëm kanë pushtuar të gjithë shtëpinë dhe i gjen pothuajse në çdo mobilie. ... Artikulli i plote

Një dhomë ngrënie origjinale

Dhoma e ngrënies duhet të dekorohet në mënyrë origjinale dhe mjaft komode. Ajo është vendi I ngrënies, vend i cili rrezaton energji pozitive dhe për ... Artikulli i plote

Shtëpi moderne me stil unik

Falë detajeve, mobilieve dhe ndriçimit, e tërë shtëpia, me pjesën e saj të jashtme dhe të brendshme, përfaqëson një kombinim të pazakontë modern dhe të vjetër. ... Artikulli i plote

Një dhomë ndenje moderne me gri dhe të zezë

Të krijosh një dhomë pritje me stil modern, nuk është shumë e vështirë, por ju duhet të dini të kombinoni mirë ngjyrat për të arritur një ekuilibër. ... Artikulli i plote

Një dhomë pritjeje dekoruar sipas stilit bohemian

Një dhomë ndenjeje sipas stilit bohemian ka një përzierje ngjyrash aq sa për të siguruar qetësi dhe relaks. ... Artikulli i plote

1 2 next total: 16 | shfaq: 1 - 10

Log in