living social

Home | Shtepia | Dekorime sipas dhomes | Dhoma e ndenjes | Një dhomë pritjeje dekoruar sipas stilit bohemian

Një dhomë pritjeje dekoruar sipas stilit bohemian

Font size: Decrease font Enlarge font
Një dhomë pritjeje dekoruar sipas stilit bohemian

Një dhomë ndenjeje sipas stilit bohemian ka një përzierje ngjyrash aq sa për të siguruar qetësi dhe relaks.

Imagjinoni një dhomë ndenjeje sipas stilit bohemian, do t’iu japë më shumë liri duke ndenjur
brenda ën shtëpi.

Për të krijuar këtë ambjent do ju duhet të përdorni ngjyra të ndryshme ose ti përzieni në mënyrë harmonike dhe origjinale në mënyrë që të përftoni një qetësi dhe relaks total.

Është pikërisht kjo qetësi që është përftuar edhe në këtë apartament, ku ka një përzierje të mirë të ngjyrave aq sa për të siguruar një shpirt bohem pa e tejkaluar atë.

Parket prej druri është zgjedhur me ngjyrë të zbardhur, ndërsa tek muret janë lyer me ngjyrë blu në nuancë livando, të përzier me mobilje të bardha për ti dhënë një pamje të qetë.

Përveç kësaj, dy sofa të rregulluara në formë L, ku njëra është e mbuluar me një pëlhurë me lule të verdha dhe lejla.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

3.00