living social

Home | Shtepia | Dekorime sipas dhomes | Kuzhine | Trendi i kuzhinave me ngjyra

Trendi i kuzhinave me ngjyra

Font size: Decrease font Enlarge font
Trendi i kuzhinave me ngjyra

Guxoni duke përdorur ngjyra të cilat harmonizohen me pjesën tjetër të shtëpisë

Të qënurit klasik është gjithmonë në modë por të guxosh me ngjyrat është tendencë. Kjo tendencë shfaqet së fundmi edhe në arredimin e kuzhinës tuaj. Nuk është më e nevojshme përdorimi i ngjyrave kafe, bezhë ose e zezë; ngjyrat ju dhurojnë dritë në kuzhinë. Guxoni duke përdorur ngjyra të cilat harmonizohen me pjesën tjetër të shtëpisë, ngjyra të kombinueshme dhe tërheqëse. Por sigurisht sigurohuni më parë që të merrni mendimin e një profesionisti, duke qënë se jo gjithmonë mund të keni të drejtë.
Rregulli kryesor që duhet të keni parasysh është: ngjyrat të jenë në harmoni me njëra-tjetrën dhe me ambjentin rrethues. Më poshtë keni disa ide të kuzhinave me ngjyra.

Galeria e imazheve

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

1.00