living social

Home | Shtepia | Dekorime | Ide për arredimin e shtëpisë

Ide për arredimin e shtëpisë

Font size: Decrease font Enlarge font
Ide për arredimin e shtëpisë

Arredimi i shtëpisë varet nga shijet e pronarëve por edhe nga këndvështrimi se si e shikojmë shtëpinë. Disa prej tyre, secilën dhomë e konsiderojnë më vete dhe jo pjesë të shtëpisë, të tjerë kur vjen fjala për arredimin e saj e konsiderojnë si një të tërë.

Rëndësi të madhe ka edhe stili që përdorim në arredim pasi në fund të fundit ai përfaqëson shijet dhe të zotët e shtëpisë.

Si mobilohet shtëpia?

Kjo varet nga buxheti qe keni ne dispozicion dhe nga shijet që kemi. Rëndësi ka që gjithçka të jetë sa më praktike dhe funksionale në shtëpi.

Moderne apo antike?

Edhe kjo varet nga preferencat që kemi. Disa pëlqejnë stilin antik, disa të tjerë modernen. Megjithatë mund të ndërthuren të dyja stilet.

Buxheti i kufizuar?

Në këtë rast këshillojmë tregun e mobilieve të përdorura. Ka persona që pëlqejnë mobiliet antike. Shpesh herë këto objekte shiten shumë lirë dhe më pak shpenzime mund të restaurohen dhe dalin modele unike të veçanta.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
monda 24/12/2013
Pershendetje!
E shikoj me shume kersheri faqen tuaj duke shpresuar te gjej shume informacion, ide apo gjithcka tjeter qe ne shpresojme te na inspiroje nga nje faqe si e juaja por fatkeqesisht informacioni eshte shume siperfaqesor shume i ceket dhe i cunguar. Shpresoj qe kjo te permiresohet.
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0