living social

Home | Shtepia | Dekorime | Mobilimi i shtëpisë për Krishtlindje

Mobilimi i shtëpisë për Krishtlindje

Font size: Decrease font Enlarge font
Mobilimi i shtëpisë për Krishtlindje

Çfarë zbukurimi të zgjedhim për një mobilim tradicional apo modern? Materialet që përdoren për të zbukuruar shtëpinë gjatë periudhës së Krishtlindjeve janë nga më të shumtat, që nga qelqi e deri tek letra, copat e arta e të argjendta dhe të gjitha në mund të krijojnë një atmosferë të ngrohtë e të gëzueshme. Të krijosh ambientin e duhur do të thotë të përgatisësh gjithçka me shumë dashuri, shije të mirë dhe shumë fantazi. Sigurisht, sugjerimet dhe idetë nuk bëjnë kurrë keq, madje ato ndihmojnë për të hapur mendjen dhe rritur fantazinë tuaj në realizimin e kompozimeve fantastike të zbukurimit.
Kjo është arsyeja pse kemi mbledhur për ju disa imazhe, në mënyrë që ju të frymëzoheni e të merrni ide sa më të bukura.

Ja disa shembuj zbukurimi për një stil që kërkon tradicionalen: (fotoja nr 1)


Për Krishtlindje, tradita dhe zakonet qëndrojnë pa dyshim mbi çdo lloj mode, por adhuruesit e tendencave do të gjejnë një seri sugjerimesh për zbukurimin e shtëpisë së tyre, duke ecur në një hap me kohën.
Ja disa shembuj të dekorimit të shtëpisë për Krishtlindje, ku spikat një stil modern: (fotoja nr 2)

Galeria e imazheve

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0