living social

Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Floket | Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar

Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar

Font size: Decrease font Enlarge font
Maska me banane për riparimin e flokëve të dëmtuar

Bananet janë plot me kalium dhe vitamina, të cilat janë elemente të rëndësishme për rigjenerimin e flokëve.

Provoni këtë maskë për të ndihmuar në rivendosjen e butësisë dhe të shkëlqimit flokëve tuaj.
 
Çfarë ju nevojitet:
½ banane,
1 lugë mjaltë,
1 lugë vaj ulliri,
pak nenexhik.
 
Udhëzime: Futni në blender bananen dhe nenexhikun, përzierjen e përftuar futeni në një tas dhe shtoni mjaltin dhe vajin e ullirit. Aplikojeni këtë maskë në flokët e lagur. Mbajeni për 20 minuta dhe më pas shpëlajeni.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (4 u postua)

avatar
29/03/2013
shum bukur....... Dota provoj
avatar
Orgesa 29/04/2013
Cfare eshte nenexhiku ?
avatar
rita ora 12/05/2013
yes it is wonderful i try it
avatar
besarta 19/01/2014
Nenxhiku
total: 4 | shfaq: 1 - 4

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

1.00