living social

Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Floket | Maskë kundër rënies së flokëve

Maskë kundër rënies së flokëve

Font size: Decrease font Enlarge font
Maskë kundër rënies së flokëve

Ju bien flokët? Jeni të shqetësuar?

Mos u shqetësoni, sapo kemi zbuluar maskën perfekte, çudibërëse kundër rënies së flokëve.
Kujdesuni për flokët tuaj me receta natyrore:
Merrni një banane të pjekur mirë dhe shtypeni, pastaj shtoni dy lugë vaj ulliri dhe përbërjen e përftuar aplikojeni në flokët tuaj. Mblidhini ato me peshqir të lagur dhe lëreni maskën të veprojë për një orë e gjysmë. Në fund shpëlajeni kokën me ujë dhe më pas përdorni shampon.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
mira 28/09/2013
Kjo nuk ishte maske aspak e efektshme,pasi per tu shpelare kjo maske nga koka duheshin te pakten 4 larje me shampo dhe.........Kjo maske bente qe te mbeteshin ne kreher 2 -fishi i flokeve qe mbeten normal...Per mendimin tim beni mire ta hiqni kete maske nga ky portal
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-2
Raporto si te papershtatshem
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

1.50