living social

Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Floket | Maskë për flokë të yndyrshëm

Maskë për flokë të yndyrshëm

Font size: Decrease font Enlarge font
Maskë për flokë të yndyrshëm

Flokët tuaj janë të yndyrshme dhe ju jeni lodhur duke përdorur produkte me çmime të papërballueshme?

Këtu keni një recetë natyrale për flokët me yndyrë. Shtoni disa pika lëng limoni në një gotë kos dhe përziejini mirë. Aplikoni përzierjen në flokë dhe lëreni për 10 minuta. Më pas shpëlajini flokët me ujë të vakët.


Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (0 u postua)

total: | shfaq:

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0