living social

Home | Living Tv | Prodhime te huaja | Bosi i tortave

Bosi i tortave

Font size: Decrease font Enlarge font
Bosi i tortave

me Badi Valastron çdo ditë, ora 14:30

Një reality show i suksesshëm amerikan, që ndjek punën në një dyqan ëmbëlsirash në Nju Xhersi. Badi Valastro është një artist tepër i njohur dhe i suksesshëm në përgatitjen e tortave. Ai mbikëqyr një ekip, ku përfshihen mamaja e tij, katër motrat më të mëdha dhe tre kunetërit. Por, kur punon me familjen, do të kesh gjithnjë probleme. Në këto episode tregohet dëshira e madhe e Badit për të realizuar ëndrrën e të atit, e cila ishte ta bënte “Carlo`s Bake Shop” të famshme, me ose pa ndihmën e familjes.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (12 u postua)

avatar
26/12/2012
its good very good
its fantastico
avatar
26/12/2012
well done
avatar
ilirjan 30/01/2013
jeni shum te mir
avatar
andi 20/02/2013
shum fort
avatar
21/02/2013
Its fantastiko !!!!!! Well done!!!!!!!!!!!!!!11
avatar
sherif 06/04/2013
badi esht nje mbret i tortave esht nje njeri i mrekullueshem
badi i pergadit tortet me te mira
nuk si ai njer
avatar
Jurgen Avdiu 07/06/2013
Ti i ben tortat si nje magjistar i verte dhe kur ti ben nje tort ti e qan per pak kohe dhe une e ndjek shum kete emision faleminderit
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-1
Raporto si te papershtatshem
avatar
e lezetqmja 24/07/2013
e shikojj rregullisht kete emision dhee eshtee shumm i mir komplimentee badii
avatar
04/08/2013
bosi i tortave eshte fantastik
avatar
04/08/2013
badi torta me lepurush qe bere per femijet ne pashke ishte e mrekullueshme
1 2 next total: 12 | shfaq: 1 - 10

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

4.00