living social

Home | Living Tv | Prodhime te huaja | Nuse e pasur, nuse e varfër

Nuse e pasur, nuse e varfër

Font size: Decrease font Enlarge font
Nuse e pasur, nuse e varfër

Çdo të premte, ora 21:30 në kanalin Living

Pavarësisht masës, çdo nuse e ka një buxhet. Qoftë një princeshë apo një sanitare, ky serial shikon në përpjekjet e planifikimit të dasmës së saj.
Çdo episod fillon me një wedding planer, i cili takon një çift që i paraqet listën e pritshmërive të tyre. Pasi ajo krijon idenë se çfarë dasme mund të bëhet, merr një zarf me shumën totale të buxhetit. Shikoni të mirat dhe të këqijat e atyre që mund të ndodhin kur kosto përplaset me dëshirat.
Buxheti nuk tregohet deri në fund të serisë që noton mes humorit, lotëve dhe pompozitetit që shoqëron lidhjen e dy personave që duhen me shpresë jo rreth qafës së tyre. Nga lulet tek dekori, nga shoqërueset e nuses tek menuja.
A mundet një nuse me buxhet të vogël ta bej luksoze ditën e saj? Dhe a mundet një nuse me buxhet të madh të mbetet e kënaqur? 


Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (1 u postua)

avatar
04/08/2013
ca emisioni eshte ky o plako
total: 1 | shfaq: 1 - 1

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

5.00