living social

Home | Living Tv | Prodhime te huaja | Shopping Night

Shopping Night

Font size: Decrease font Enlarge font
Shopping Night

Çdo të hënë në orën 22:00 në Living

Në qendër të programit, një garë me 3 konkurrentë. Një ëndërr që bëhet realitet. Të kalosh një natë të tërë brenda dyqanit më të madh të Milanos, La Rinascente. Në kërkim të veshjeve dhe aksesorëve, për të qenë "më e mira" për një rast të caktuar mondan. Por edhe këshilla për kombinimin e veshjes, sipas tendencave të fundit të modës.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (8 u postua)

avatar
Alketa 31/03/2013
Ky eshte nje emision i pa pare neser patjeter do ta shikoj
avatar
Chantal 29/04/2013
Une e shihja kete emision ne Itali.Eshte shume i bukur.
avatar
egzona 01/05/2013
Ky emision eshte me teper qe me pelqen muaaa♥♥.
avatar
Leonora 06/05/2013
Emision super kam jetuar 2 vjet ne itali dhe e kam pare live
avatar
Najada 23/05/2013
e shoh gjithmone, i bukur shume
avatar
Jurgen 07/06/2013
Une e ndjek dhe megjithse jam mashkull me pelqen sepse mua me pelqen moda dhe ky emisin eshte i pershtacem per kete gje
avatar
kejda 21/06/2013
shum emision i bukur
avatar
04/08/2013
shopping night eshte emisioni me fantastik
total: 8 | shfaq: 1 - 8

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

4.00