living logo

Kek me fik, mollë dhe arra

Kek me fik, mollë dhe arra

Përbërësit e kësaj recete: • 4 filxhanë miell • 2 lugë çaji kripë • 1 lugë gjelle sheqer •...

Konsumoni kumbulla për kocka të forta

Konsumoni kumbulla për kocka të forta

Nëse ju pëlqejnë kumbullat e thata duhet patjetër t’i konsumoni duke qenë se ato ju bëjnë mirë...

Aksesor dekorues nga CD

Aksesor dekorues nga CD

Për të realizuar këtë zbukurim të cilin mund ta varim diku, ose ta mbajnë në tryezë na...

Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

Kjo është shumë e thjeshtë dhe efektive. Për të realizuar këtë maskë në kushte shtëpie ju...

Si t’i bëni thonjtë me nuanca

Si t’i bëni thonjtë me nuanca

Për të realizuar dizajnit e thonjve që shikoni në foto është shumë e thjeshtë.

Rizoto me proshutë Hako dhe perime

Rizoto me proshutë Hako dhe perime

Përbërësit e kësaj recete: 200 g oriz  600 ml qumësht  2-3 karota  100 g...

Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

Ngjyra portokalli e lehtë, është e përsosur nëse dëshironi t’i jepni ambientit tuaj, elegancë dhe...

Dekori unik i tavolinës së dasmës

Dekori unik i tavolinës së dasmës

Në organizimin e një dasme duhet të mendoni për gjithçka nga veshjet, aksesorët, modeli i...

Kus Kus tunizian

Kus Kus tunizian

Kjo recetë është shkëputur nga Emisioni Blind Taste, Episodi 2   Shef Kuzhine: Armand...

 • Kek me fik, mollë dhe arra

  Kek me fik, mollë dhe arra

 • Konsumoni kumbulla për kocka të forta

  Konsumoni kumbulla për kocka të forta

 • Aksesor dekorues nga CD

  Aksesor dekorues nga CD

 • Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

  Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

 • Si t’i bëni thonjtë me nuanca

  Si t’i bëni thonjtë me nuanca

 • Rizoto me proshutë Hako dhe perime

  Rizoto me proshutë Hako dhe perime

 • Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

  Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

 • Dekori unik i tavolinës së dasmës

  Dekori unik i tavolinës së dasmës

 • Kus Kus tunizian

  Kus Kus tunizian

Kuzhina

Kroketëza me patate, kaçkavall dhe proshutë Hako

Kroketëza me patate, kaçkavall dhe proshutë Hako

Përbërësit: -500 gr patate -6 copa djathë kaçkavall të prerë në formë shkopi -6 feta proshutë   -50 gr djathë i grirë -2 të verdhat e vezëve -kripë Përgatitja: Qërohen dhe zihen me kripë e ujë patatet. Më...

 

 baner audicione blind taste6

Shtëpi & Dekor

Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

Ngjyrë portokalli, për një shtëpi të sofistikuar

Ngjyra portokalli e lehtë, është e përsosur nëse dëshironi t’i jepni ambientit tuaj, elegancë dhe pamje të sofistikuar. Ajo do të duket e mrekullueshme në kuzhinë, sallon, në dhomën e...

Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

Si t’i jepni volum dhe butësi flokëve?

Kjo është shumë e thjeshtë dhe efektive. Për të realizuar këtë maskë në kushte shtëpie ju nevojite...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është aktiviteti juaj i preferuar në verë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

 

spitali-amerikan-31-03-2015

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

atmosfere

eliosclinic

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram