living logo

Biskotat klasike me kanellë dhe xhinxher

Biskotat klasike me kanellë dhe xhinxher

Përbërësit:25 gr gjalp200 gr mjaltNjë vezë250 gr miellNjë majë luge kripë dhe maja birre70 gr...

Shenjat e depresionit të fshehur që mund t'i gjeni ngado

Shenjat e depresionit të fshehur që mund t'i gjeni ngado

Ata që do të lexojnë këto radhë, do të kenë dy lloje reagimesh; dikush do të jetë më i...

Çifti kinez martohet pas 70 vitesh në të njëjtin vend

Çifti kinez martohet pas 70 vitesh në të njëjtin vend

Cao Yuehua dhe gruaja e tij Wang Deyi, martesën e parë e patën në vitin 1945. Të dytën, në...

Puthjet më të bukura të 2015

Puthjet më të bukura të 2015

Në këtë kolazh fotografish, do të gjeni fotografitë më të bukura të puthjeve të vitit që po...

Një mirëseardhje e ngrohtë...

Një mirëseardhje e ngrohtë...

Ndriçoni dyert tuaja duke i uruar një mirëseardhje të ngrohtë miqve tuaj! Është një ide mjaft e...

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Përbërësit:Brumë i gatshëm frolaBrokoliSalçiçe HakoDjath brieKripëPiperPak gjalp Përgatitja:...

Kemi qenë duke i veshur gabim çizmet...

Kemi qenë duke i veshur gabim çizmet...

Janë pikërisht ditët e ftohta kur një palë çizme të mbajnë ngrohtë si asnjë palë këpucë të...

Truket e Make Up-it

Truket e Make Up-it

Pothuajse të gjitha femrat para se të dalin nga shtëpia vendosin make up në fytyrë. Dikush më...

Vazot e personalizuara

Vazot e personalizuara

Lulet në shtëpi i japin ambjentit tuaj jo vetëm ngjyrë dhe aromë të mirë, por e gjallërojnë...

Si të trajnoni një qen !

Si të trajnoni një qen !

Zgjidhni një qen që i përshtatet stilit tuaj të jetesës. Pas shekujve të mbarështimit, qeni...

 • Biskotat klasike me kanellë dhe xhinxher

  Biskotat klasike me kanellë dhe xhinxher

 • Shenjat e depresionit të fshehur që mund t'i gjeni ngado

  Shenjat e depresionit të fshehur që mund t'i gjeni ngado

 • Çifti kinez martohet pas 70 vitesh në të njëjtin vend

  Çifti kinez martohet pas 70 vitesh në të njëjtin vend

 • Puthjet më të bukura të 2015

  Puthjet më të bukura të 2015

 • Një mirëseardhje e ngrohtë...

  Një mirëseardhje e ngrohtë...

 • Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

  Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

 • Kemi qenë duke i veshur gabim çizmet...

  Kemi qenë duke i veshur gabim çizmet...

 • Truket e Make Up-it

  Truket e Make Up-it

 • Vazot e personalizuara

  Vazot e personalizuara

 • Si të trajnoni një qen !

  Si të trajnoni një qen !

Kuzhina

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Përbërësit:Brumë i gatshëm frolaBrokoliSalçiçe HakoDjath brieKripëPiperPak gjalp Përgatitja: Merr...

Shtëpi & Dekor

Kuzhina "Ishull"

Kuzhina "Ishull"

A e konsideroni kuzhinën si një ndër ambjentet më të rëndësishmë të shtëpisë? Aty gatuajmë dhe mund të konsumojëm tre vakte në ditë. Arredimi vitet e fundit, jo vetëm i...

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Transformimet e flokëve mund të jenë super emocionuese,por ato gjithashtu mund të shndërrohen në një...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving