living logo

Llojet më të mira të luleve për Ditën e Nënës

Llojet më të mira të luleve për Ditën e Nënës

Dita e Nënës është një festë ndërkombëtare që festohet në të gjithë botën. Nuk e keni blerë ende...

Oriz me spinaq dhe kërpudha

Oriz me spinaq dhe kërpudha

Përbërësit 450 g kërpudha, të prera në feta të holla 3 thelbin hudhër, të grirë 1 lugë...

Diagnostifikimi dhe trajtimi i kisteve të vezores

Diagnostifikimi dhe trajtimi i kisteve të vezores

Pyetja: Si mund ti diagnostifikojmë dhe trajtojmë kistet e vezores?   Dr. Jonela...

Kim Kardashian

Kim Kardashian "zbulon" modelin e ri të flokëve

Personazhi televiziv, Kim Kardashian ka ekspozuar më në fund modelin e ri të...

Njëzet foto të mrekullueshme të ishullit të Korsikës në Detin Mesdhe

Njëzet foto të mrekullueshme të ishullit të Korsikës në Detin Mesdhe

Korsika është një ishull francez, i cili ndodhet në Detin Mesdhe. Ishulli gjendet në perëndim të...

Shtatëmbëdhjetë ide fantastike për një mbrëmje

Shtatëmbëdhjetë ide fantastike për një mbrëmje

Shumica e femrave dëshirojnë të kalojnë një natë feste të paharrueshme, duke kombinuar në mënyrë...

Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

Nëse dëshironi të keni një dhomë gjumi bashkëkohore, rekomandohet të shqyrtoni disa mundësi për...

“Smoothie” me manaferra të kuqe

“Smoothie” me manaferra të kuqe

Përbërësit:1 filxhan çaj manaferra të kuqe të ngrira¾ filxhan çaj qumësht bajame pa sheqer ¼...

Përgatitja e një mëngjesi krijues

Përgatitja e një mëngjesi krijues

Mëngjesi është një nga vaktet kryesore për ta nisur ditën mbarë. Ai konsiderohet si një nga...

 • Llojet më të mira të luleve për Ditën e Nënës

  Llojet më të mira të luleve për Ditën e Nënës

 • Oriz me spinaq dhe kërpudha

  Oriz me spinaq dhe kërpudha

 • Diagnostifikimi dhe trajtimi i kisteve të vezores

  Diagnostifikimi dhe trajtimi i kisteve të vezores

 • Kim Kardashian

  Kim Kardashian "zbulon" modelin e ri të flokëve

 • Njëzet foto të mrekullueshme të ishullit të Korsikës në Detin Mesdhe

  Njëzet foto të mrekullueshme të ishullit të Korsikës në Detin Mesdhe

 • Shtatëmbëdhjetë ide fantastike për një mbrëmje

  Shtatëmbëdhjetë ide fantastike për një mbrëmje

 • Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

  Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

 • “Smoothie” me manaferra të kuqe

  “Smoothie” me manaferra të kuqe

 • Përgatitja e një mëngjesi krijues

  Përgatitja e një mëngjesi krijues

Shtëpi & Dekor

Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

Ide mbresëlënëse për të dizajnuar dhomën e gjumit

Nëse dëshironi të keni një dhomë gjumi bashkëkohore, rekomandohet të shqyrtoni disa mundësi për një shtrat të rrumbullakët. Edhe pse ai ka pak kohë që është në treg, shumë familje e...

Kuzhina

Oriz me spinaq dhe kërpudha

Oriz me spinaq dhe kërpudha

Përbërësit 450 g kërpudha, të prera në feta të holla 3 thelbin hudhër, të grirë 1 lugë gjelle g...

ipazar-baner

Të jetuarit mirë

Pushimet

oferta-2015-300-250

Cila është mosha ideale për tu martuar?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

tkob

albtelecom-28-01-2015

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

spitali

atmosfere

Living TV

Hapesira te percaktuara

Hapesira te percaktuara

Se shpejti Dy skuadra të dyqanit më të madh të arredimit...

Ne shoqerine e Betit

Ne shoqerine e Betit

Se shpejti Recetat e saj janë mjaftueshëm elegante dhe të...

Gatuajme per femijet

Gatuajme per femijet

Së Shpejti   Ushqimet shijojne më shumë kur jane përgatitur nga duart...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram