living logo

Transfromimet ekstreme të Hollivudit

Transfromimet ekstreme të Hollivudit

Trupi, në ekranin e madh, është gjithnjë i rëndësishëm dhe yjeve të Hollivudit, iu kërkohet një...

Hani një grusht arra në mëngjes dhe prisni 4 orë

Hani një grusht arra në mëngjes dhe prisni 4 orë

Për të parë të mirat e arrave në organizëm, duhet të bëni pikërisht kështu. Në mëngjes pastroni...

Antipasta ‘gjel’ me sallam Hako

Antipasta ‘gjel’ me sallam Hako

Siç e shihni edhe nga fotografia, kjo pjatë nuk iu kërkon fare përkushtim. Mjafton të keni...

Sallatë me oktapod dhe patate

Sallatë me oktapod dhe patate

Përbërësit:500 gr oktapod1 presh20 kokrra kaperi1 degë selino2 patate2 speca të ëmbël1 karrotë3...

Presidenti i Shoqatës Botërore të Akuarelistëve, një portret për Dritëro Agollin

Presidenti i Shoqatës Botërore të Akuarelistëve, një portret për Dritëro Agollin

Dje, artisti Atanur Dogan i dhuroi shkrimtarit Dritëro Agolli, në shtëpinë e tij, portretin që i...

Rripat e reçipetave tashmë të padukshme...

Rripat e reçipetave tashmë të padukshme...

Sa e sa rroba e kanatjere të bukura kemi dhe rripat e reçipetave duket se e prishin fare...

Një mbajtëse gjilpërash me dekorime festive

Një mbajtëse gjilpërash me dekorime festive

Të angazhoheni me fëmijën tuaj për të krijuar gjëra të bukura është një gjë shumë e mirë....

Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

Blini maska në dyqane, ndërroni shampo shpesh , balsami nuk ua zbut flokët sa duhet e probleme...

Dritë natyrale në shtëpi...

Dritë natyrale në shtëpi...

Ashtu sikurse edhe aspektet e tjera të shtëpisë, dritaret janë duke ndjekur trendet aktuale të...

 • Transfromimet ekstreme të Hollivudit

  Transfromimet ekstreme të Hollivudit

 • Hani një grusht arra në mëngjes dhe prisni 4 orë

  Hani një grusht arra në mëngjes dhe prisni 4 orë

 • Antipasta ‘gjel’ me sallam Hako

  Antipasta ‘gjel’ me sallam Hako

 • Sallatë me oktapod dhe patate

  Sallatë me oktapod dhe patate

 • Presidenti i Shoqatës Botërore të Akuarelistëve, një portret për Dritëro Agollin

  Presidenti i Shoqatës Botërore të Akuarelistëve, një portret për Dritëro Agollin

 • Rripat e reçipetave tashmë të padukshme...

  Rripat e reçipetave tashmë të padukshme...

 • Një mbajtëse gjilpërash me dekorime festive

  Një mbajtëse gjilpërash me dekorime festive

 • Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

  Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

 • Dritë natyrale në shtëpi...

  Dritë natyrale në shtëpi...

Kuzhina

Sallatë me oktapod dhe patate

Sallatë me oktapod dhe patate

Përbërësit:500 gr oktapod1 presh20 kokrra kaperi1 degë selino2 patate2 speca të ëmbël1 karrotë3 lu...

Shtëpi & Dekor

Dritë natyrale në shtëpi...

Dritë natyrale në shtëpi...

Ashtu sikurse edhe aspektet e tjera të shtëpisë, dritaret janë duke ndjekur trendet aktuale të estetikes së përgjithshme të projektimit. Dritaret e mëdha të shtëpisë mundësojnë ndriçim dhe izolim të...

Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

Hapeni frigoriferin se aty është zgjidhja për flokë të mrekullueshëm...

Blini maska në dyqane, ndërroni shampo shpesh , balsami nuk ua zbut flokët sa duhet e probleme të ...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving