living logo

Konkursi “1 Qershori”

Konkursi “1 Qershori”

Fëmija, është personi më i rëndësishëm i jetës suaj... Keni menduar që për 1 Qershor t’i bëni...

Luleshtrydhet parandalojnë një sërë sëmundjesh. Zbulojini edhe ju se cilat janë...

Luleshtrydhet parandalojnë një sërë sëmundjesh. Zbulojini edhe ju se cilat janë...

Në përgjithësi, ngrënia e shumë frutave dhe zarzavateve ul rrezikun e sëmundjeve. Konsumimi i...

Tavolina e ngrënies multifunksionale

Tavolina e ngrënies multifunksionale

Për këdo që kërkon cilësi në dizajn dhe prodhim, çdo tavolinë ngrënieje nuk duhet të ketë vetëm...

Perime të stinës me mish qingji

Perime të stinës me mish qingji

Përbërësit:- 600 gr tul mish qengji- 50 gr pançet- 3 karota- 4 qepe te njoma- 200 gr bizele- 200...

Si duken engjëjt e Victoria’s Secret pa Photoshop

Si duken engjëjt e Victoria’s Secret pa Photoshop

Deri tani manekinet e Victoria’s Secret janë kritikuar sepse shumëkush konsiderojnë se po...

Pse duhet të shohim filma 3D?

Pse duhet të shohim filma 3D?

Sipas një studimi të kryer nga doktori Patrick Fagan në Londër, filmat 3D vënë në veprim...

Kek i shijshëm me fruta të thata

Kek i shijshëm me fruta të thata

Përbërësit: 3 filxhanë çaji fruta të thata, të përziera (kumbulla, kajsi, rrush i...

Dieta me kos

Dieta me kos

Dieta me kos është një nga dietat e forta 7-ditore, e cila realizon një rënie në peshë...

Kujdesi në larjen e fytyrës

Kujdesi në larjen e fytyrës

Kujdesuni për lëkurën tuaj duke shmangur gabimet më të zakonta që bëhen gjatë larjes së...

 • Konkursi “1 Qershori”

  Konkursi “1 Qershori”

 • Luleshtrydhet parandalojnë një sërë sëmundjesh. Zbulojini edhe ju se cilat janë...

  Luleshtrydhet parandalojnë një sërë sëmundjesh. Zbulojini edhe ju se cilat janë...

 • Tavolina e ngrënies multifunksionale

  Tavolina e ngrënies multifunksionale

 • Perime të stinës me mish qingji

  Perime të stinës me mish qingji

 • Si duken engjëjt e Victoria’s Secret pa Photoshop

  Si duken engjëjt e Victoria’s Secret pa Photoshop

 • Pse duhet të shohim filma 3D?

  Pse duhet të shohim filma 3D?

 • Kek i shijshëm me fruta të thata

  Kek i shijshëm me fruta të thata

 • Dieta me kos

  Dieta me kos

 • Kujdesi në larjen e fytyrës

  Kujdesi në larjen e fytyrës

Shtëpi & Dekor

Tavolina e ngrënies multifunksionale

Tavolina e ngrënies multifunksionale

Për këdo që kërkon cilësi në dizajn dhe prodhim, çdo tavolinë ngrënieje nuk duhet të ketë vetëm këtë funksion. Dhe është pikërisht këtu që fillon kërkimi për një tavolinë perfekte ngrënieje...

Të jetuarit mirë

globe-5-5-2015

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është destinacioni juaj më i preferuar për pushimet e verës?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling