living logo

Qofte me peshk ton dhe gjizë

Qofte me peshk ton dhe gjizë

Përbërësit e kësaj recete janë: -    350 gr gjizë e freskët-   ...

Të kthehesh në formë pas pushimeve

Të kthehesh në formë pas pushimeve

Ndihesh e fryrë, e shëndoshë dhe nuk të pëlqen vetja? Mos u demoralizo, thjeshtë e ke tepruar...

Kumbulla të thata me proshutë Hako

Kumbulla të thata me proshutë Hako

Përbërësit e kësaj recete: 15 kumbulla të thata pa bërthamë 4 feta proshutë të pjekur 60 g...

Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

Ngjyrat më në modë, të këtij viti në arredimin e shtëpive janë ngjyrat e nxehta. Vjollca dhe...

5 citate të bukura dashurie

5 citate të bukura dashurie

Keni harruar përvjetorin, apo jo? Mos kini frikë, sepse jemi këtu për të ruajtur ditën tuaj të...

Çfarë ndikimi shëndetësor ka një qen në shtëpi?

Çfarë ndikimi shëndetësor ka një qen në shtëpi?

Sipas një studimi në USA, në 900 persona të moshuar, u vu re që ata që mbanin qen kishin...

3 ide për të festuar përvjetorin e martesës

3 ide për të festuar përvjetorin e martesës

Duket si dje, por në fakt kaloi një vit! Po, jemi duke folur për përvjetorin e parë të dasmës!...

Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

Çfarë ju bën përshtypje te një person që takoni për herë të parë? Buzëqeshja, flokët, trupi apo...

Midhje të mbushura me makarona të freskëta

Midhje të mbushura me makarona të freskëta

Kjo recetë është shkëputur nga Emisioni Blind Taste, Episodi 4   Shef Kuzhine: Armand...

 • Qofte me peshk ton dhe gjizë

  Qofte me peshk ton dhe gjizë

 • Të kthehesh në formë pas pushimeve

  Të kthehesh në formë pas pushimeve

 • Kumbulla të thata me proshutë Hako

  Kumbulla të thata me proshutë Hako

 • Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

  Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

 • 5 citate të bukura dashurie

  5 citate të bukura dashurie

 • Çfarë ndikimi shëndetësor ka një qen në shtëpi?

  Çfarë ndikimi shëndetësor ka një qen në shtëpi?

 • 3 ide për të festuar përvjetorin e martesës

  3 ide për të festuar përvjetorin e martesës

 • Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

  Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

 • Midhje të mbushura me makarona të freskëta

  Midhje të mbushura me makarona të freskëta

Kuzhina

Kumbulla të thata me proshutë Hako

Kumbulla të thata me proshutë Hako

Përbërësit e kësaj recete: 15 kumbulla të thata pa bërthamë 4 feta proshutë të pjekur 60 g gjalpë Përgatitja: Në fillim merrni kumbullat e thata dhe vendosini ato në një enë me ujë të ngrohtë...

 

 baner audicione blind taste6

Shtëpi & Dekor

Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

Ide për arredimin e shtëpisë me ngjyrat e momentit

Ngjyrat më në modë, të këtij viti në arredimin e shtëpive janë ngjyrat e nxehta. Vjollca dhe Orkideja sipas dizenjuese janë ato më dominues, por pa lënë pas blunë klasike...

Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

Qerpikë më të gjatë dhe voluminozë? Ja këshillat

Çfarë ju bën përshtypje te një person që takoni për herë të parë? Buzëqeshja, flokët, trupi apo sy...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është aktiviteti juaj i preferuar në verë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

 

spitali-amerikan-31-03-2015

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

atmosfere

eliosclinic

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram