living logo

E qara e foshnjave dhe ndikimi i saj

E qara e foshnjave dhe ndikimi i saj

Të përballur për një kohë të gjatë me këtë fenomen, shumë prindër vendosin të lënë fëmijët të...

Si të ndryshoni pamjen e xhinseve tuaja?

Si të ndryshoni pamjen e xhinseve tuaja?

Materialet që ju nevojiten për të ndryshuar xhinset:

Disa modele moderne të kuzhinave

Disa modele moderne të kuzhinave

Në ditët e sotme, ishujt e kuzhinës janë një element që përdoren gjerësisht. Ata shfrytëzohen për...

Sallatë jeshile me thana dhe arra

Sallatë jeshile me thana dhe arra

Përbërësit: Disa fletë sallate jeshile 20 g domate të thata 50 g kërpudha të prera dhe të...

Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

Përbërësit: 3 kunguj 500g proshutë Hako 3 patëllxhanë 3 patate 3 karrota ½ lulelakër 5...

Maskë për lëkurë më të butë

Maskë për lëkurë më të butë

Përbërësit: 1 e bardhë veze 2 lugë miell 1 lugë mjaltë Përgatitja:  Së pari, rrahim...

Oriz me bërxolla

Oriz me bërxolla

Kjo recetë është shkëputur nga Emisioni Blind Taste, Episodi 7   Shef Kuzhine: Armand...

Vijat janë gjithmonë në modë!

Vijat janë gjithmonë në modë!

Vijat në veshje janë të përshtatshme për shumë raste dhe mund të vishen nga mëngjesi në...

Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

  Bjonde, gështenjë, e kuqe natyrale lamtumirë! Tani janë në modë flokët rozë si të...

 • E qara e foshnjave dhe ndikimi i saj

  E qara e foshnjave dhe ndikimi i saj

 • Si të ndryshoni pamjen e xhinseve tuaja?

  Si të ndryshoni pamjen e xhinseve tuaja?

 • Disa modele moderne të kuzhinave

  Disa modele moderne të kuzhinave

 • Sallatë jeshile me thana dhe arra

  Sallatë jeshile me thana dhe arra

 • Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

  Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

 • Maskë për lëkurë më të butë

  Maskë për lëkurë më të butë

 • Oriz me bërxolla

  Oriz me bërxolla

 • Vijat janë gjithmonë në modë!

  Vijat janë gjithmonë në modë!

 • Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

  Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

Kuzhina

Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

Perime me djathë kaçkavall dhe proshutë Hako

Përbërësit: 3 kunguj 500g proshutë Hako 3 patëllxhanë 3 patate 3 karrota ½ lulelakër 5 feta djath kaçkavall Kripë, vaj ulliri Përgatitja: I presim perimet në formë kubike, përveç lulelakrës të cilën e presim ndryshe. I vendosim perimet në një...

 

 baner audicione blind taste6

Shtëpi & Dekor

Disa modele moderne të kuzhinave

Disa modele moderne të kuzhinave

Në ditët e sotme, ishujt e kuzhinës janë një element që përdoren gjerësisht. Ata shfrytëzohen për të dekoruar kuzhinën, si dhe për të ndarë zonën e gatimit nga ajo e...

Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

Ngjyrat e flokëve më të pazakonta që kanë zgjedhur yjet!

  Bjonde, gështenjë, e kuqe natyrale lamtumirë! Tani janë në modë flokët rozë si të Barbie-t...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është aktiviteti juaj i preferuar në verë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

 

spitali-amerikan-31-03-2015

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

atmosfere

eliosclinic

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram