living logo

Frika tani është e Brukselit, anulohet koncerti i Elina Dunit për 28 nëntorin

Frika tani është e Brukselit, anulohet koncerti i Elina Dunit për 28 nëntorin

E lexuam edhe më parë; koncertet që ishin planifikuar në Paris nga grupe me famë ndërkombëtare,...

Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

Përbërësit për brumin:Miellkos në temperaturë ambientisodë bukekripë Për mbushjenproshutë...

Dashuria e re e Richard Gere

Dashuria e re e Richard Gere

Mundet qe dikur të ketë qenë aktori juaj i preferuar por sot nuk e shohim edhe aq shpesh. Por,...

Qirinjtë sezonal do të ndriçojnë shtëpinë tuaj

Qirinjtë sezonal do të ndriçojnë shtëpinë tuaj

Mos e lini shtëpinë tuaj të ndriçohet vetëm nga drita e llambave. Drita e qiriut, shndërron...

ALVIERO MARTINI 1A CLASSE

ALVIERO MARTINI 1A CLASSE

Alviero Martini Prima Classe është krijuar për këdo që ndihet qytetar i botës, në çdo cep të saj!...

ELIKSARI I BUKURISË CHANEL - SUBLIMAGE L’EXTRAIT TRAITEMENT RECONSTITUANT INTENSE

ELIKSARI I BUKURISË CHANEL - SUBLIMAGE L’EXTRAIT TRAITEMENT RECONSTITUANT INTENSE

Pika që bën çudira... HISTORIA E ZBULIMIT TË KËTIJ THESARI – OSE RRUGËTIMI DREJT BUKURISË Për...

FËMIJËT ME SINDROMËN DOWN si VEPRA ARTI

FËMIJËT ME SINDROMËN DOWN si VEPRA ARTI

Hapi i parë ishte të zgjidhnim veprat e përshtatshme dhe të fillonte puna për dekorin dhe...

MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

SEKRETI I BUKURISË SË PËRJETSHME | KULTI I BUKURISË FEMËRORË TASHMË MBËRRIN NË SHQIPËRI Gjithçka...

 • Frika tani është e Brukselit, anulohet koncerti i Elina Dunit për 28 nëntorin

  Frika tani është e Brukselit, anulohet koncerti i Elina Dunit për 28 nëntorin

 • Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

  Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

 • Dashuria e re e Richard Gere

  Dashuria e re e Richard Gere

 • Qirinjtë sezonal do të ndriçojnë shtëpinë tuaj

  Qirinjtë sezonal do të ndriçojnë shtëpinë tuaj

 • ALVIERO MARTINI 1A CLASSE

  ALVIERO MARTINI 1A CLASSE

 • ELIKSARI I BUKURISË CHANEL - SUBLIMAGE L’EXTRAIT TRAITEMENT RECONSTITUANT INTENSE

  ELIKSARI I BUKURISË CHANEL - SUBLIMAGE L’EXTRAIT TRAITEMENT RECONSTITUANT INTENSE

 • FËMIJËT ME SINDROMËN DOWN si VEPRA ARTI

  FËMIJËT ME SINDROMËN DOWN si VEPRA ARTI

 • MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

  MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

Kuzhina

Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

Kulaçka të mbushur me proshutë Hako dhe djathë

Përbërësit për brumin:Miellkos në temperaturë ambientisodë bukekripë Për mbushjenproshutë Hakodja...

Shtëpi & Dekor

Dekorimet e Vitit të Ri

Dekorimet e Vitit të Ri

Ja na erdhi Viti Ri sa jam i gëzuar…Shpirti i festave duket sikur asnjëherë s’do të munojë në asnjë shtëpi. Ndërrimi i viteve dhe festat “ngrohin” me magji atmosferën dhe...

MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

MIRË SE VINI NË BOTËN E LA PRAIRE-së në Shqipëri!

SEKRETI I BUKURISË SË PËRJETSHME | KULTI I BUKURISË FEMËRORË TASHMË MBËRRIN NË SHQIPËRI Gjithçka ni...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving