living logo

Leo DiCaprio dhe Rihana fotografohen sëbashku për herë të parë në ditëlindjen e saj

Leo DiCaprio dhe Rihana fotografohen sëbashku për herë të parë në ditëlindjen e saj

Zërat për romancën mes Leonardo Di Caprios dhe Rihannës kanë arritur në “fazën e nxehtë”,...

Dardhë e zier me verë kallmet dhe krem Chantilly

Dardhë e zier me verë kallmet dhe krem Chantilly

  Pastrojmë dardhën duke i hequr zemrën. E vendosim në tenxhere dhe e ziejmë me pak...

Maskë fytyre me efekt zbardhues dhe mbrojtës

Maskë fytyre me efekt zbardhues dhe mbrojtës

Përbërësit: 1/2 lugë gjelle vaj ulliri 2 lugë gjelle lëng limoni (të porsashtrydhur) 2 lugë...

Shtatë faktorë që mund të acarojnë qenin juaj

Shtatë faktorë që mund të acarojnë qenin juaj

Qentë konsiderohen si miqtë tanë më të mirë; janë miqësorë dhe kanë instinktin e mbrojtjes. Ata...

Ide shik se si të visheni sipas stilit Tartan (me vija)

Ide shik se si të visheni sipas stilit Tartan (me vija)

Tartan është një nga dizajnet me tekstile që e ka origjinën nga Skocia. Ky lloj modeli përbëhet...

Pije e freskët me koper dhe bajame

Pije e freskët me koper dhe bajame

Përbërësit: 3/4 ml pije (shurup salcë-bajame) 3/4 ml shurup kopër 1/2 ml lëng limoni i...

Kështjellat e pabesueshme të Edinburgut

Kështjellat e pabesueshme të Edinburgut

Kur të mendoni për Edinburgun, kryeqytetin e Skocisë, në mendje do t’ju kalojnë shumë peizazhe të...

Disa këshilla për të pasur një fustan joshës nusërie

Disa këshilla për të pasur një fustan joshës nusërie

Nëse keni planifikuar të martoheni së shpejti, atëherë duhet të jeni duke kërkuar fustanin e...

Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

    Zakonisht, kuzhinat e vogla priren të jenë të rënduara, por ne do t'ju sjellim...

 • Leo DiCaprio dhe Rihana fotografohen sëbashku për herë të parë në ditëlindjen e saj

  Leo DiCaprio dhe Rihana fotografohen sëbashku për herë të parë në ditëlindjen e saj

 • Dardhë e zier me verë kallmet dhe krem Chantilly

  Dardhë e zier me verë kallmet dhe krem Chantilly

 • Maskë fytyre me efekt zbardhues dhe mbrojtës

  Maskë fytyre me efekt zbardhues dhe mbrojtës

 • Shtatë faktorë që mund të acarojnë qenin juaj

  Shtatë faktorë që mund të acarojnë qenin juaj

 • Ide shik se si të visheni sipas stilit Tartan (me vija)

  Ide shik se si të visheni sipas stilit Tartan (me vija)

 • Pije e freskët me koper dhe bajame

  Pije e freskët me koper dhe bajame

 • Kështjellat e pabesueshme të Edinburgut

  Kështjellat e pabesueshme të Edinburgut

 • Disa këshilla për të pasur një fustan joshës nusërie

  Disa këshilla për të pasur një fustan joshës nusërie

 • Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

  Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

Shtëpi & Dekor

Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

Ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë të vogël

    Zakonisht, kuzhinat e vogla priren të jenë të rënduara, por ne do t'ju sjellim disa ide frymëzuese për kuzhina me hapësirë minimale.   Raftet prej çelikuNjë kuzhinë e vogël e projektuar dhe...

Të jetuarit mirë

Pushimet

oferta-2015-300-250

Cila është mosha ideale për tu martuar?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

tkob

albtelecom-28-01-2015

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

spitali

atmosfere

Living TV

Gordon gatuan ne shtepi

Gordon gatuan ne shtepi

Cdo te marte ora 19:00 Jemi ne shtepine e nje prej shefave...

Arkitektura

Arkitektura

Cdo te marte  ora 21:00 Nje ndertese, nje arkitekt: te...

Linda & frutat

Linda & frutat

Cdo dite ora 02:00Jemi mësuar ta shohim me ëmbëlsira në...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram