living social

Pushime me motrat

Valbona Selimllari, pret në vilën e saj të plazhit dy motrat, Geraldinën dhe Arlindën. Gërmuam në marrëdhënien e tyre dhe zbuluam një anë tjetër të Miss-it të pare shqiptar...

Në gjurmët e peshkut

Çdo të diel ora 20:00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Stili im – SEZONI 4

Çdo të enjte, ora 21.00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Gatime me fruta

E martë, ora 20.00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Margarita pasta

E hënë ora 20.30 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Në gjurmët e peshkut

Çdo të diel,ora 20.30 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Bosi i Tortave /Sezoni 5

Çdo të mërkurë, ora 20.30 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Farmaci në shtëpi

Çdo të diel, ora 11.00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

ARREDUESIT E YJEVE

Çdo të shtunë ora 21:00 në kanalin Living ... Artikulli i plote

Living Portal

Ja se si të shmangni lodhjen gjatë ditës

Ushqimi që ju konsumoni furnizon me energji organizmin tuaj dhe gjatë natës kur ju flini ... Artikulli i plote

Atëherë dhe tani: vetullat Vip-ave të Hollywood-it

Kur është fjala për vetullat: "sa më e plotë, aq më mirë", ky është ... Artikulli i plote

Depresioni, ja si na mbrojnë stërvitjet fizike

Një studim i fundit ka hulumtuar mekanizmat se si stërvitjet fizike mbrojnë ndaj depresionit të ... Artikulli i plote

Rimodeloni xhinset tuaja te vjetra

Me ardhjen e vjeshtës xhinset shndërrohen në veshjet që duhet me patjetër ti keni në ... Artikulli i plote

Quilling

Ku aplikohet Quilling? Quilling përdoret për të dekoruar ftesat dhe urimet e dasmave, për Krishtlindje, ... Artikulli i plote

Torta me diamantë

Pasticeria Le Dolci në Toronto ka krijuar tortën më të shtrenjtë në histori. ... Artikulli i plote

Ku të udhëtosh në muajin Tetor?

Në Evropë, tetori përkon edhe me fillimin e vjeshtës, duke i bërë kështu të gjitha ... Artikulli i plote

9 vende të mrekullueshme për vjeshtën

Është ajo periudhë e vitit kur ngjyra portokall, e kuqe dhe e verdha mbizotërojnë rrugët ... Artikulli i plote


Get Adobe Flash player

Përfitimet e fëmijës nga mbajtja e kafshëve shtëpiake

Ende vazhdon debati, nëse është mirë për fëmijët të rriten me kafshë shtëpiake. ... Artikulli i plote

Ku të shkoni për muaj mjalti?

Zgjedhja e vendit ku do të shkoni për muajin e mjaltit është vërtet emocionuese, por ... Artikulli i plote

Në dasmë me metro

Kjo ka qenë forma e transportit e zgjedhur nga një çift nga Anglia. Ata preferuan ... Artikulli i plote

Kur duhet vendosur për ëmbëlsirën e dasmës?

Mos u shqetësoni. E mira do të ishte që ta zgjidhni ëmbëlsirën gjashtë muaj përpara ... Artikulli i plote

Torta martesore kuadrate: Elegante dhe shik

Nuk keni vendosur ende se çfarë forme do të ketë torta e dasmës? Ju sugjerojmë ... Artikulli i plote

Modele flokësh për nuse

E keni imagjinuar ndonjëherë veten se si do te dukeni në ditën tuaj të madhe? ... Artikulli i plote

Fustanet e shoqërueseve të nuses

Përsa i përket pamjes së veshjes së shoqërueses ajo lidhet me dy kritere sipas përzgjedhjes ... Artikulli i plote

Buqeta e bardhë

E bardha, është ngjyra e ceremonisë së dasmës, ja pse buqeta me këtë tonalitet mund ... Artikulli i plote

Lulet e verës për buqetën e dasmës!

Zakonisht në Amerikë dhe Evropë dasma përzgjidhet të bëhet në sezonin e verës. Ky sezon ... Artikulli i plote

Pse gratë janë besnike? Ja arsyeja

Një hulumtim i ri tregon një arsye më shumë se pse gratë qëndrojnë besnike në ... Artikulli i plote

Me stil dhe shtatzënë: Veshjet më të mira të mamave VIP

Të provosh se shtatzënia nuk do të thotë 9 muaj në një fustan të gjerë

Të gjitha detajet e mrekullueshëm të bukurisë nga Londra, Milano dhe Paris

Për pranverën e 2015-tës, makeup-i duhet të jetë i lehtë, vetëm pak ngjyrë mbi sy, një nuancë e lehtë në buzën si dhe një kapje e thjeshtë e flokëve- kjo ... Artikulli i plote

Atëherë dhe tani: vetullat Vip-ave të Hollywood-it

Kur është fjala për vetullat: "sa më e plotë, aq më mirë", ky është ... Artikulli i plote

Flokë të dëmtuar?Ja si të veproni

Nuk na kushton asgjë që të tregojmë pak vëmendje përpara se dëmtimi të jetë i ... Artikulli i plote

Trajtimet kundër njollave kafe

Njollat kafe të lëkurës ose qukat në gjuhen popullore, janë një problem për shumë femra. ... Artikulli i plote

Makë me banane dhe mjaltë

Maskë për rigjallërimin e fytyrës suaj. ... Artikulli i plote

Maskë me luleshtrydhe

Kjo maskë është për fytyrë të thatë, veçanërisht nëse është e ndjeshme ndaj diellit. ... Artikulli i plote

Një VAKT me VIJA

Jepuni enëve të thjeshta të kuzhinës një pamje të re dhe të gëzueshme! ... Artikulli i plote

Këshilla për arredimin e dhomës së ndenjes

Çdo sallon ka personalitetin e tij. Është një ambient pritjeje, por edhe një ambient relaksi ... Artikulli i plote

5 rregullat e artë për arredimin e kuzhinës

Dëshironi të keni një kuzhinë të arreduar mirë dhe gjithashtu të jetë funksionale? Hapat e ... Artikulli i plote

Letrat e murit.

Muret e shtëpisë janë shumë të rëndësishme për ta bërë më moderne shtëpinë tuaj. Loja ... Artikulli i plote

Të arredoni me fuçi vere.

Fuçitë e verës kanë një pamje vërtet të veçantë dhe të thjeshtë, që i bën ... Artikulli i plote

Si mund të konservojmë sa më gjatë lulet?

Për këtë të mbajtur lulet dhe kujtimin e tyre sa më gjatë të jetë e ... Artikulli i plote

Impatiens walleriana

Impatiens walleriana, me origjinë nga vendet afrikane, rritet dhe kultivohet edhe në vendin tonë. ... Artikulli i plote

Taxus baccata

Taxus baccata është quajtur ndryshe edhe si "pema e vdekjes", kjo për shkak se të ... Artikulli i plote

Mbjelljet e stinës

Nëse do të donim të kishim ballkon të lulëzuar në pranverën e hershme, shtator – ... Artikulli i plote