living logo

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Në pranverë është koha e duhur për të ndryshuar ngjyrat e errëta të shtëpisë suaj me disa të buta...

Ravioli x 3 mix

Ravioli x 3 mix

  1. Pastë kakao dhe perime, Pastrojmë qepët, karotat dhe kungulleshkat, pastaj i presim...

Justin Timberlake uron Jessica Biel për ditëlindje me mesazhin më të adhurueshëm

Justin Timberlake uron Jessica Biel për ditëlindje me mesazhin më të adhurueshëm

Këngëtari Justin Timberlake ka uruar gruan e tij shtatëzënë, Jessica Biel për 33 vjetorin e...

“Smoothie” me lëng portokalli dhe vanilje

“Smoothie” me lëng portokalli dhe vanilje

Përbërësit: 1 portokall ¼ filxhan kos pa yndyrë 2 lugë gjelle lëng portokalli ¼ lugë...

Dymbëdhjetë ide për të realizuar vathë elegantë

Dymbëdhjetë ide për të realizuar vathë elegantë

Vathët shkojnë me çdo veshje duke i shtuar asaj stil. Shpeshherë ndodh të mos i gjeni vathët e...

Dekorime mahnitëse me lule të tortës së dasmës

Dekorime mahnitëse me lule të tortës së dasmës

Pranvera është një stinë e veçantë, për shkak se natyra gjallërohet dhe lulet çelin duke...

Maskë për flokë me zbokth

Maskë për flokë me zbokth

Përbërësit:1 kokërr dardhë e freskët1 filxhan ujë1 filxhan uthull molle Përgatitja:Dardhën, ujin...

Një grim praktik që të gjitha femrat duhet ta provojnë

Një grim praktik që të gjitha femrat duhet ta provojnë

Shkencëtarët thonë se sytë janë pasqyra e shpirtit. Kjo duhet të jetë arsyeja pse grimi i syve...

 • Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

  Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

 • Ravioli x 3 mix

  Ravioli x 3 mix

 • Justin Timberlake uron Jessica Biel për ditëlindje me mesazhin më të adhurueshëm

  Justin Timberlake uron Jessica Biel për ditëlindje me mesazhin më të adhurueshëm

 • “Smoothie” me lëng portokalli dhe vanilje

  “Smoothie” me lëng portokalli dhe vanilje

 • Dymbëdhjetë ide për të realizuar vathë elegantë

  Dymbëdhjetë ide për të realizuar vathë elegantë

 • Dekorime mahnitëse me lule të tortës së dasmës

  Dekorime mahnitëse me lule të tortës së dasmës

 • Maskë për flokë me zbokth

  Maskë për flokë me zbokth

 • Një grim praktik që të gjitha femrat duhet ta provojnë

  Një grim praktik që të gjitha femrat duhet ta provojnë

Shtëpi & Dekor

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Në pranverë është koha e duhur për të ndryshuar ngjyrat e errëta të shtëpisë suaj me disa të buta e të lehta. Ne do t'ju japin disa ide se si...

Të jetuarit mirë

Pushimet

oferta-2015-300-250

Cila është mosha ideale për tu martuar?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

tkob

albtelecom-28-01-2015

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

spitali

atmosfere

Living TV

Gordon gatuan ne shtepi

Gordon gatuan ne shtepi

Cdo te marte ora 19:00 Jemi ne shtepine e nje prej shefave...

Arkitektura

Arkitektura

Cdo te marte  ora 21:00 Nje ndertese, nje arkitekt: te...

Linda & frutat

Linda & frutat

Cdo dite ora 02:00Jemi mësuar ta shohim me ëmbëlsira në...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram